آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242356
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397 6:36
تعداد بازدید : 461

دعوت از ایران برای مشارکت در یک جایزه یونسکو

خسرو سلجوقی مجری سند حمایتی و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک گفت: مدیرکل یونسکو در خصوص جایزه یونسکویی شیخ حامد بن عیسی آل خلیفه در زمینه استفاده مؤثر از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی در پیشبرد آموزش به همراه مقررات و ضوابط مالی آن را به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منعکس و درخواست مشارکت و حضور اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را در این رقابت بین المللی کرده است.

فناوران - وی افزود: این جایزه با حمایت مالی کشور بحرین از سال 2005 میلادی به منظور تقویت و بازنگری در آموزش وپرورش در عصر دیجیتالی به افراد و موسساتی که با به کارگیری فناوری ها، ابتکارات چشمگیری در تقویت ساختارهای آموزشی، آموزش فردی و تبادل منابع داشته اند، اعطا می شود.
سلجوقی ادامه داد: موضوع سال 2018 این جایزه «کاربرد خلاقانه فاوا (ICT) در تأمین آموزش برای گروه ها و اقشار آسیب پذیر جامعه» اعلام شده است.
سلجوقی افزود: علاقه مندان به مشارکت در این رقابت بین المللی تا 31 اکتبر 2018 برابر با 9 آبان ماه 1397 فرصت دارند با مراجعه به وبگاه یونسکو به نشانی unesco.org/ict–ed–prize به صورت برخط کاربرگ نامزدی را تکمیل و ارسال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :