آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242512
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397 9:32
تعداد بازدید : 646

برگزاری گردهمایی مدیران حفاظت الکترونیکی در اتاق بازرگانی

نخستین کنفرانس مدیران حفاظت الکترونیک ایران با هدف معرفی و ارایه تجربیات موفق کارآفرینان صنعت حفاظت الکترونیک، شبکه‎سازی و ایجاد فرصت‎های تعاملی میان فعالان صنعت و ارایه راهکارهای کاربردی در شرایط اقتصادی فعلی، امروز در طبقه هشتم اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

فناوران - در همین راستا، دبیرکل اتحادیه شرکت‎های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی به همراه برخی از اعضای هیات مدیره در نشستی خبری به تشریح اهداف کنفرانس مدیران حفاظت الکترونیک ایران پرداختند.
 علی مسعودی دبیرکل اتحادیه ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص فعالیت اتحادیه و ضرورت همگرایی صنفی گفت: ذات اتحادیه این است که فعالان صنف را دور هم جمع کند و باعث رشد، همگرایی و هم افزایی اعضای صنف شود. وی افزود: تمام تلاش خود را در اتحادیه کرده ایم تا فعالان صنف حفاظت الکترونیک دور هم جمع شوند تا روابط تجاری بهتری صورت گیرد.
وی تاکید کرد: در واقع مفهوم اتحادیه این است که اموری که توسط اشخاص و شرکت ها قابل انجام نیست با اتحاد و همگرایی انجام شود و نفع آن به همه اعضای صنف برسد.
در ادامه جلسه فرزاد نوری عضو هیات مدیره اتحادیه  شرکت‎های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک، توضیحاتی در مورد ضرورت شبکه‎سازی در اتحادیه ارایه کرد و گفت: هدف کلی شبکه‏سازی در اتحادیه که ایده های خود من بوده این است که اعضای اتحادیه یکدیگر را بهتر بشناسند و از ظرفیت‎های هم بهره ببرند و همچنین در بحران‏های اقتصادی بیشتر باهم تعامل داشته باشند.
نوری افزود: مشکل اساسی در این صنف ایجاد ظرفیت‎های موازی است. قطعا اگر شبکه ایجاد شود، در حوزه تولید هر شرکت گوشه‏ای از کار را انجام می‎دهد و اینگونه تداخل ایجاد نمی‏شود.
وی با بیان اینکه برگزاری کنفرانس مدیران حفاظت الکترونیک ایران آغاز ایجاد شبکه در این صنف است، گفت: این کنفرانس در مجموع  با هدف معرفی و ارایه تجربیات موفق کارآفرینان صنعت حفاظت الکترونیک، شبکه‎سازی و ایجاد فرصت‎های تعاملی میان فعالان صنعت و ارایه راهکارهای کاربردی در شرایط اقتصادی فعلی برگزار می‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :