آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 243387
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1397 11:46
تعداد بازدید : 200

ثبت نام تلفن ثابت در همه کشور نامحدود انجام می گیرد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ثبت نام تلفن ثابت در همه استان های کشور به صورت نامحدود خبر داد و گفت: فیش های در نوبت تلفن ثابت به زودی تعیین تکلیف می شوند.
undefined
مهر - مجید صدری با بیان اینکه ثبت نام تلفن ثابت به صورت حضوری و غیرحضوری در تمامی مناطق مخابراتی کشور انجام می شود، افزود: شرکت مخابرات ایران محدودیتی در واگذاری خطوط تلفن ثابت در تمامی استان ها ندارد.
وی با بیان اینکه روند واگذاری خطوط تلفن ثابت رو به توسعه است، افزود: براساس گزارش ها، فیش های در نوبت دریافت، بیش از یک ماه نبوده و در برخی مناطق مخابراتی به دلیل کمبود تجهیزات ممکن است انجام درخواستی حدود یک ماه به طول بیانجامد که البته تعداد این فیش ها زیاد نبوده و به زودی تعیین تکلیف می شوند.
صدری با بیان این که امکان ثبت نام غیرحضوری برای دریافت تلفن نیز از طریق سایت شرکت مخابرات ایران فراهم است، اضافه کرد: در صورتیکه متقاضیان دریافت خط تلفن از عملکرد مرکز مخابراتی شکایت داشته باشند می توانند از طریق واحد ارتباطات مردمی شرکت مخابرات ایران (سامانه ۲۰۲۱)، مشکل خود را گزارش کنند. وی هدف مخابرات را عرضه سرویس های مطلوب در حداقل زمان در بخش ثابت و دیتا عنوان کرد.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :