آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 246201
تاریخ انتشار : 11 مهر 1397 12:44
تعداد بازدید : 4978

از اینترنت چیزها تا گیگ پک هدیه «مبین نت» در نمایشگاه تلکام

شرکت ارتباطات مبین نت با شعار «شهر هوشمند، سازمان هوشمند» در نمایشگاه تلکام حاضر شده و راهکارهای یکپارچه خود برای مدیریت شهری مبتنی بر فناوری اینترنت چیزها (IoT) را معرفی خواهد کرد.
undefined
فناوران- مبین نت در حوزه اینترنت خانگی و اداری، در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه تلکام به کلیه خریداران TD–LTE در غرفه مبین نت یک گیگ پک 200 گیگی با زمان استفاده یک ماهه اهدا می کند. همچنین مودم جیبی TD–LTE به تعداد محدود با تخفیف 20 درصدی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. در حوزه راهکارهای سازمانی نیز خدمات میزبانی و پهنای باند مبین نت از زمان آغاز نمایشگاه تلکام تا پایان مهرماه با تخفیف 50 درصدی به شرکت ها، سازمان ها و کسب وکارهای مختلف ارائه خواهد شد.
علاوه بر این، اینترنت مدیریت شده هتل ها با نام تجاری HiSpot، خدمات ارزش افزوده بانک ها با نام تجاری SmartSpot و راهکارهای ارتباطی از جمله خدماتی هستند که در روزهای برگزاری نمایشگاه با شرایط ویژه در اختیار سازمان ها و شرکت های مختلف قرار خواهد گرفت. 
غرفه مبین نت در سالن 8 و 9 نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام 2018) از یازدهم تا چهاردهم مهرماه میزبان علاقه مندان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :