آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248714
تاریخ انتشار : 25 مهر 1397 7:21
تعداد بازدید : 4900

نگرانی شورای شهر درباره دکل‌های مخابراتی که در اختیار اپراتورها نیستند

برخی نهادها، بانک ها و شهرداری مجوز نصب دکل مخابراتی بگیرند

رییس کمیته سلامت شورا گفت: شهرداری تهران و برخی نهادهای دولتی می بایست نسبت به اخذ مجوزهای لازم در راستای نصب و استانداردسازی دکل های مخابراتی اقدام کنند.
undefined
مهر- ناهید خداکرمی گفت: دکل های مخابراتی  جز ضروریات زندگی امروز است، ولی در عین مفید بودن تشعشعات آن، می تواند اثرات مخربی برای کودکان و زنان باردار داشته باشد.
 وی ادامه داد: اگرچه شرکت ارتباطات رادیویی و شرکت ارتباطات شهر با وسواس خاصی موضوع نصب و استانداردسازی این دکل ها را دنبال می کنند و بسیاری از اپراتورها نیز دارای پروانه از شرکت ارتباطات رادیویی هستند اما  بسیاری از دکل های موجود مربوط به نهاد ها، بانک ها، نهاد های انتظامی و شهرداری هنوز جهت اخذ مجوز و استانداردسازی نصب آن ها اقدام نکرده اند.
رییس کمیته سلامت شورا گفت: لذا به شهردار تهران تذکر می دهم نسبت به اخذ مجوز های لازم برای این منظور اقدام کند.خداکرمی همچنین افزود: اخذ این مجوز ها از آن جهت دارای اهمیت است که موجبات کاهش دغدغه شهروندان نسبت به خطر پذیری این دکل ها را فراهم آورد. اگر چه برخی از این دکل ها در اختیار نهاد های محافظ امنیت کشور است اما نهادهایی مانند شهرداری باید برای اخذ مجوز اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :