آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248865
تاریخ انتشار : 29 مهر 1397 11:12
تعداد بازدید : 62

بسته های ترکیبی و دیتای رومینگ همراه اول به مناسب اربعین

همراه اول علاوه بر تخفیف در تعرفه رومینگ عراق در ایام اربعین حسینی، بسته های ترکیبی و دیتای رومینگ بین الملل نیز ارائه کرد.
undefined
ارتباطات سیار - مشترکانی که در ایام اربعین قصد سفر به عراق را دارند می توانند با خرید بسته ترکیبی (مکالمه، پیامک و دیتا) و یا بسته های دیتای رومینگ بین الملل  ۸ روزه ویژه ایام اربعین، ضمن اطلاع از میزان استفاده از مکالمه و پیامک و دیتا، هزینه کمتری پرداخت کنند.
بسته ترکیبی ارایه شده به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، شامل۲۰ دقیقه مکالمه با ایران، ۲۰ دقیقه مکالمه داخلی، ۲۰ عدد پیامک و ۱۰۰ مگابایت دیتا است. بسته های اینترنت همراه نیز در ۴ حجم ۵۰ مگابایت (۸ هزار تومان)، ۱۰۰ مگابایت (۱۴ هزار تومان)، ۲۰۰ مگابایت (۲۷ هزار تومان) و ۴۰۰ مگابایت (۴۸ هزار تومان) قابل خریداری است. 
بسته های خریداری شده پس از پرداخت مبلغ، فعال و محاسبه مصرف حجم بسته به محض ورود به کشور عراق و  اقدام به استفاده از تلفن همراه، آغاز می شود. مدت زمان استفاده از بسته ۸ روز بوده و این زمان از تاریخ خرید بسته شروع خواهد شد و توصیه شده مشترکان بسته را در آخرین روز خروج خود از ایران خریداری کنند. 
مشترکان می توانند برای بررسی باقیمانده اعتبار بسته ها کد دستوری #۶۳۰*۱* را شماره گیری و در صورت پایان حجم بسته خریداری شده، بسته دیگری خریداری کنند. این بسته ها تمدید خودکار ندارد و در صورت اتمام بسته با تعرفه عادی محاسبه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :