آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 251247
تاریخ انتشار : 29 آذر 1397 12:38
تعداد بازدید : 5577

هدیه ویژه اینترنت و مکالمه رایگان تلفن ثابت به مشتریان مخابرات به مناسبت شب یلدا

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: به منظور استفاده مشترکین از خدمات شرکت مخابرات ایران در شب یلدا و در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، تمام مکالمات درون شبکه ای (تلفن ثابت به تلفن ثابت درون استانی) از ساعت ۲۰ روز جمعه ۳۰ آذرماه تا ساعت ۸ صبح روز شنبه اول دی ماه به صورت رایگان برای تمام مشترکین در سراسر کشور محاسبه می شود؛ همچنین برای مشتریان سرویس اینترنت مخابرات، بسته های ترافیک زمان دار با تخفیف ویژه به مدت ۱۰ روز به فروش می رسد.
undefined

مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اضافه کرد: به منظور همراهی با مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران، دو بسته ویژه طراحی شده است که از تاریخ پنجشنبه ۲۹ آذرماه تا روز یکشنبه ۹ دی ماه به مدت ۱۰ روز قابل فروش خواهد بود.
وی در همین رابطه بیان داشت: بسته های اینترنت مخابرات به دو صورت "بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین الملل ۲ گیگابایت به قیمت ۲ هزار تومان و با مدت مصرف ۳ روزه "و همچنین "بسته ویژه دوم با میزان ترافیک ۵ گیگابایت و باقیمت ۵ هزار تومان و با مدت زمان مصرف ۷ روزه" طراحی شده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه فروش بسته های ویژه از فردا پنج شنبه ۲۹ آذرماه آغاز می شود اضافه کرد: این بسته های ویژه اینترنتی و مکالمه درون شبکه ای رایگان به جهت تکریم از مشتریان اینترنت مخابرات ارائه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :