آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 252592
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1397 11:59
تعداد بازدید : 5294

امتیازات پیش شماره 0992 همراه اول

شماره تلفن همراه در ایران برای دارنده آن شماره، تبدیل به یک مزیت و جایگاه اجتماعی شده است و شاید به همین دلیل است که برخی پیش شماره های 0912 همراه اول تا میلیاردها تومان در بازار خرید و فروش می شود.
undefined
فناوران - در ایران پیش شماره های شناخته شده اپراتور اول که با عدد 091 شروع می شوند، از شماره های معتبر شناخته شده و مخاطبان خاص و پروپاقرصی هم دارد. اما از آنجا که مقوله نامبرینگ از منابع محدود در دنیا محسوب می شود، این رنج از شماره ها تقریبا اشباع شده و همراه اول حالا اقدام به عرضه سیم کارت هایی با پیش شماره 0992 کرده است.
این پیش شماره ها اگرچه از دی ماه سال 97 به بازار عرضه شده اند اما ارزش و اعتبار برند و مشترکان همراه اول را با خود یدک می کشند و از قضا این شماره ها که حالا در سراسر کشور در دسترس مخاطبان قرار دارد، مزایا و امتیازاتی دارند که می تواند فرصت خوبی برای خریداران و پیوستن آنها به خانواده بزرگ و معتبر همراه اولی ها ایجاد کند.
اما این امتیازات و ویژگی ها چیست و چرا فرصت خوبی برای خریداران و متقاضیان سیم کارت های همراه اول محسوب می شود:
1-  شماره های جدید اعتباری همراه اول، به صورت سراسری و با پیش شماره یکسان در کل کشور در دسترس متقاضیان است و تمام ویژگی های شماره های اعتباری قبلی همراه اول را داراست.
2-  عرضه شماره های جدید در بازار همراه با سیم کارت های  نسل 4 (یوسیم) بوده و لذا خریداران این شماره ها می توانند از اینترنت پرسرعت نسل 4 و 4.5 همراه اول بهره مند شوند.
3-  امتیاز دیگر سیم کارت های با پیش شماره 0992 اما امکان مهم انتخاب و یا گلچین شماره مورد نظر مخاطب است، امتیازی که محدود و غیرقابل تکرار است. به همین جهت بسیاری از مخاطبان می توانند مشابه شماره قبلی خود را با پیش شماره جدید خریداری کنند و یا اقدام به خرید شماره های رند و نیمه رند کنند.
افراد متقاضی اما از روش های متنوع و متعددی امکان خرید و انتخاب شماره های 0992 را دارند و مسیرهای فروش همراه اول شامل این موارد است:
-  سامانه گلچین واقع در آدرس sim.mci.ir
-  فروشگاه های همراه اول (mci.ir/chain–stores)
-  نمایندگان و فروشگاه های مجاز فروش
-  دفاتر خدمات مشترکان تلفن همراه و ثابت.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت همراه اول و صفحه تعرفه سیم کارت های دائمی و اعتباری و مراکز توزیع و فعال سازی این سیم کارت ها مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :