آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 255766
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1398 16:32
تعداد بازدید : 4773

همراه اولی ها به شایعات کد #117*10* توجه نکنند

علیرغم اطلاع رسانی درباره شایعه کد بستانکاری همراه اول، شاید به دلیل جذابیت موضوع، این شایعه هنوز در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و هنوز برخی درباره آن سوال دارند.
undefined
فارس،-اخیرا شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که به مشترکان این اپراتور اعلام می‌کرد که همراه اول مبالغی را از آنها اضافه دریافت کرده که بدون اطلاع‌رسانی در حال بازگرداندن مبالغ به صورت مکالمه است و مشترکان نیز می‌توانند برای دریافت اضافه پرداخت قبوض خود کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع را شماره گیری کنند تا از اپراتور بستانکار 
شوند.
توضیح اپراتور درباره کد افزایش اعتبار
با داغ شدن شایعات، همراه اول در اطلاعیه‌ای درباره کد افزایش اعتبار شفاف‌سازی و اعلام کرد که کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط برای افزایش اعتبار در میان دوره است و موجب بستانکاری مشترکان نمی‌شود.
در این اطلاعیه اعلام شد، حساب تمامی کاربران همراه اول کاملا بر خط است و اگر مشترکی به هر دلیل، اضافه پرداخت داشته باشد، این مبلغ بلافاصله به حساب بستانکاری وی منظور می‌شود و نیازی به گرفتن کد خاصی در این مورد نیست. 
مشترکان با شایعه کد بستانکاری سردرگم نشوند
علیرغم اطلاع‌رسانی اپراتور، شاید به دلیل جذابیت موضوع، این شایعه هنوز در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و هنوز برخی درباره آن سوال دارند. 
برای مثال برخی با مشاهده مبلغی که پس از شماره‌گیری کد نمایش داده می‌شود، تصور می‌کنند که این مبلغ بستانکاری آنها از اپراتور است و سوال می‌کنند که با این شرایط آیا قبض بعدی یا میان‌دوره را بپردازند یا خیر. 
با توضیح اپراتور مشخص شده که این موضوع از اساس صحت ندارد و مشترکان باید بدون توجه به شایعه قبوض میان دوره یا پایان دوره خود را پرداخت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :