آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 257695
تاریخ انتشار : 18 تیر 1398 12:16
تعداد بازدید : 4796

قابلیت شارژ مجدد کارت های اعتباری تلفن همگانی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در فاز اول ساماندهی کارت های اعتباری، دستگاه های تلفن همگانی استان های تهران و البرز، تغییر یافته و دارندگان این کارت ها، برای فعال سازی روی سامانه جدید، از ابتدای مردادماه با در دست داشتن کارت تلفن همگانی و کارت شناسایی می توانند به مراکز امور مشترکین مخابرات مراجعه کنند.
undefined
فناوران - مجید صدری افزود: سایر متقاضیان استفاده از خدمات دستگاه های تلفن همگانی فاقد کارت نیز می توانند از اول مرداد ماه ضمن به همراه داشتن کارت شناسایی به مراکز امور مشتریان استان های تهران و البرز، مراجعه و با پرداخت هزینه، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام کنند. وی تاکید کرد: باقی مانده اعتبار کارت های تلفن همگانی دارندگان کارت که تا پایان مردادماه ۹۸، به مراکز امور مشتریان مراجعه کنند، به سامانه جدید منتقل شده و مشتریان می توانند از اعتبار منتقل شده برای برقراری تماس از طریق تلفن های همگانی استفاده نمایند.
صدری با بیان اینکه از اول شهریورماه سال جاری باقی مانده اعتبار این دسته از کارت ها غیر فعال می شود گفت: دارندگان کارت های تلفن همگانی، همچنان می توانند از طریق مراجعه به مراکز امور مشتریان بدون پرداخت هزینه، صرفا نسبت به فعال سازی کارت های موجود خود اقدام و پس از خرید اعتبار از دستگاه های تلفن همگانی بهره برداری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :