آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 257836
تاریخ انتشار : 26 تیر 1398 13:10
تعداد بازدید : 4780

برنامه های ایرانسل برای الکامپ 2019 تشریح شد

برنامه های ایرانسل برای حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) اعلام شد.
undefined
فناوران- با هدف ارایه چکیده ای از فعالیت ها، ایرانسل غرفه های جداگانه ای در  سالن های 6، 8‑9، 18، 27 و 38 و محوطه نمایشگاه در نظر گرفته است.
ایرانسل غرفه اصلی خود در ورودی سالن 38 را به دو بخش خدمات به مشترکان شخصی و سازمانی تقسیم کرده است. در بخش خدمات شخصی به معرفی خدماتی نظیرVoLTE،VoWiFi، اینترنت پرسرعت همراه LTE و ثابت TD‑LTE، تلویزیون اینترنتی ایرانسل(لنز)، اپلیکیشن و  سیم کارت کودک، «ایرانسل من»، حساب چندکاربره و جدیدترین محصولات و خدمات خود می پردازد.
همچنین در بخش فروش سازمانی نیز خدماتی نظیر اینترنت اشیاء، شهر هوشمند وخدمات پرداخت الکترونیکی و سیم کارت NFC، خدمات ابری، WiFi  شرکتی و  محصولات متنوع دیگر، مخصوص سازمان ها و شرکت ها که برای آشنایی مخاطبان و ارایه توضیحات لازم به علاقه مندان معرفی می شود.
علاوه براین، ایرانسل در غرفه سالن 27  خود با هدف ارتباط بیشتر با افراد مستعد همکاری و ایجاد روابط نزدیک بین منابع انسانی ایرانسل و متقاضیان شغل، حضور دارد و متقاضیان فرصت های همکاری می توانند با مدیران و کارشناسان ایرانسل گفت وگو کنند.
ایرانسل با توجه به اهمیتی که برای همکاری با استارتاپ ها قائل است، غرفه ای به منظور همکاری مشترک و معرفی شرکت های همکار ایرانسل مثل چارخونه، گپ و نیوار در سالن 8‑9 که ویژه استارتاپ هاست، تدارک دیده است. علاقه مندان با توجه به توانایی های خود می توانند جهت مذاکره و معرفی قابلیت های خود برای سرمایه گذاری در این حوزه، با متخصصان ایرانسل دیدار و گفت وگو کنند.
علاوه بر این در روزهای برگزاری نمایشگاه الکامپ 2019 جلسات سخنرانی با موضوعات روز تکنولوژی توسط معاونان، مدیران و میهمانان ایرانسل و شرکت های همکار این شرکت در بخش «الکامپ ترندز»، سالن 6، برگزار خواهد شد. ایرانسل در بخش غرفه های بیرونی در محوطه نمایشگاه، مقابل سالن 38، به ارایه خدماتی نظیر تبدیل سیم کارت های 3G  به 4G  و ارایه مودم های اینترنت ثابت و همراه می پردازد.
نمایشگاه الکامپ 2019 از پنجشنبه 27 تا یکشنبه 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از ساعت 10 صبح تا 18، پذیرای بازدیدکنندگان است.
منبع: ایرانسل 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :