آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 259048
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1398 14:41
تعداد بازدید : 4768

تعویض رایگان نمایشگر ساعت های هوشمند اپل

اپل اعلام کرده است که صفحه نمایش اپل واچ های سری ۲ و ۳ که شکسته، ترک خورده و آسیب دیده در شرایط خاص را به شکل رایگان تعویض می کند.
undefined

آی تی من- بر اساس گزارش اپل، به تازگی موردی کشف شده که بر اساس شرایط خاصی باعث ترک خوردن صفحه نمایش اپل واچ آلومینیومی سری ۲ و سری ۳ می شود. بر این اساس اپل طی بیانیه ای اعلام کرده که به شکل رایگان نمایشگر این ساعت ها را تعویض می کند.
به گزارش بخش پشتیبانی و خدمات شرکت اپل، صفحات نمایش آسیب دیده و واجد شرایط بدون دریافت هزینه تعویض خواهند شد. علت ترک خوردگی نمایشگر این ساعت ها هنوز مشخص نشده، اما ممکن است نقص هنگام ساخت باعث به وجودآمدن چنین مشکلی شده باشد. چنین اتفاقی در شرایطی بسیار خاص و نادر اتفاق می افتد.
بر این اساس کاربران می توانند در صورت برخوردن با چنین مشکلی به سایت اپل مراجعه کرده و ساعت خود را با فهرست ارایه شده به لحاظ رنگ، اندازه و تاریخ فروش مطابقت دهند و سپس با مراجعه به فروشگاه اپل یا تعمیرگاه های مجاز این شرکت می توانند دستگاه خود را به صورت رایگان تعویض کنند. 
اپل اعلام کرده که مدت زمان تعویض این دستگاه تقریبا 5 روز است.
دستگاه های مذکور شامل اپل واچ سری ۲، نایکی پلاس سری ۲، سری ۳ (GPS)، سری ۳ (GPS+سلولار) و نایکی پلاس سری ۳ (GPS) هستند که بین سپتامبر سال ۲۰۱۶ تا سپتامبر سال ۲۰۱۹ فروخته شده اند. این برنامه در سرتاسر جهان انجام می شود و اپل اعلام کرده، این اصلاحات هیچ گونه تغییری در ضمانت استاندارد اپل واچ مذکور به همراه نخواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :