آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 259456
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1398 14:5
تعداد بازدید : 4654

استقبال از آیفون 11 بیش از انتظارها خواهد بود

کارشناسان معتقدند امسال تقاضا برای خرید آیفون ۱۱ بیشتر از حد انتظار خواهد بود و کاربران علاقه بیشتری به رنگ های متنوع آن نشان می دهند.
undefined

آی تی من- بر اساس گزارش اپل ظاهرا پیش سفارش گوشی های آیفون 11 و آیفون 11 پرو بیشتر از انتظارها بوده و بر این اساس انتظار می رود که میزان فروش این گوشی بیش از آنچه پیش بینی ها خواهد بود.
تحلیلگران معتقدند که تنوع رنگی آیفون هم در میزان فروش آن بی تاثیر نخواهد بود. 
گزارش ها حاکی است که تقاضا برای خرید نسخه گران قیمت تر آیفون ۱۱ پرو در بازار ایالات متحده بیش از سایر بازارها بوده است. اما کاربران چینی تمایل بیشتری به خرید نسخه ارزان قیمت تر آیفون ۱۱ نشان داده اند.
بر این اساس پیش بینی می شود تا پایان سال جاری میلادی میزان عرضه و فروش آیفون به ۷۰ تا ۷۵ میلیون دستگاه برسد که این رقم نسبت به پیش بینی قبل که ۶۵ تا ۷۰ میلیون دستگاه بود بیشتر است. 
البته ظاهرا  اپل برنامه تعویض گوشی کارکرده آیفون با نو و نیز طرح پرداخت قسطی را برای کاربرانش در نظر گرفته که این موضوع می تواند به افزایش فروش آیفون منجر شود.
اما ویژگی های آیفون غیر از تنوع رنگی که امسال برای این گوشی در نظر گرفته شده شاید در افزایش فروش آن بی تاثیر نباشد؛ مثلا ویژگی هایی همچون لنزهای فوق عریض و بهبود ظرفیت باتری و ارتقای فیلم برداری 4K . 
بر اساس اطلاعاتی که درباره گوشی آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو منتشر شده این دستگاه پیشرفت هایی نسبت به نسخه های پیشین داشته که از آن جمله می توان به پشتیبانی از حالت شب، نرخ ۶۰ فریم برثانیه، ۲۰ درصد عملکرد سریع تر به دلیل تراشه A13، بهبود طول عمر باتری، مقاومت دربرابر نفوذ آب اشاره کرد. 
گوشی های جدید اپل از 29 شهریورماه به بازار جهانی عرضه می شوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :