آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 259596
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1398 11:54
تعداد بازدید : 4673

نیمی از چینی ها با گوشی بازی می کنند

نتایج یک مطالعه نشان می دهد علاقه به اجرای بازی های موبایلی در چین بسیار زیاد است و نیمی از جمعیت این کشور از تلفن همراه بدین منظور استفاده می کنند.
undefined

فناوران- بررسی های موسسه کوئست موبایل نشان می دهد بازار بازی های موبایلی در چین روز به روز در حال گسترش است و در حالی که این بازار در سال ۲۰۱۸ رشد ۱۲.۹ درصدی داشت، شرایط در سال ۲۰۱۹ تغییر کرده است. بر همین اساس درآمد حاصل از بازار بازی های موبایلی در ماه ژوئن به 77 میلیارد یوآن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی ۲۱.۵ درصدی نشان می دهد. البته باید توجه داشت بازار یادشده در برخی سال ها مانند سال ۲۰۱۵ رشدی بیش از 50 درصد را هم تجربه کرد.
در حالی که در دسامبر سال ۲۰۱۸ تعداد کاربران بازی های موبایلی چین 621 میلیون نفر بود، این رقم در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ به ۶۹۱ میلیون نفر افزایش یافته که حدود نیمی از جمعیت این کشور را شامل می شود.
علاقه چینی ها به اجرای بازی های موبایلی تا بدان حد است که تنها از طریق برنامه گپ موبایلی وی چت بیش از ۳۲۰ نوع بازی تلفن همراه در دسترس علاقمندان قرار دارد. دو سوم کاربران بازی های موبایلی را در چین افراد ۱۹ تا ۳۵ ساله تشکیل می دهند.
منبع: فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :