آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 261921
تاریخ انتشار : 8 مهر 1398 11:45
تعداد بازدید : 4716

اپل: به هیچ وجه نمایشگر تقلبی نخرید

اپل به کاربران و مشتریان گوشی های جدید سری آیفون ۱۱ هشدار داد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای نمایشگر آن، به هیچ عنوان از نمایشگرهای تقلبی و غیر اصل موجود در بازار استفاده نکنند.
undefined

فناوران- بعد از آنکه شرکت اپل به عنوان توسعه دهنده گوشی های آیفون طی برگزاری رویدادی در سپتامبر سال جاری میلادی از جدیدترین محصولات خود (آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس) رونمایی کرد، حالا به تازگی در جدیدترین بیانیه خود به کاربران و مشتریان این گوشی های جدید هشدار داده است که در صورت بروز هرگونه مشکل و نقص در صفحه نمایش گوشی های خانواده آیفون ۱۱ به هیچ عنوان از نمایشگرهای غیر اصل و تقلبی موجود بازار استفاده نکنند و گوشی خود را برای تعمیر نمایشگر تنها به مراکز مجاز و تایید شده توسط اپل بسپارند چراکه در غیر این صورت، با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد و از بسیاری از قابلیت ها و امکانات این گوشی محروم خواهند شد.  
اپل در این بیانیه تاکید کرده است که قطعات به کاررفته در نمایشگرهای این سری از گوشی های هوشمند که توسط اپل ساخته و طراحی شده اند، همگی استانداردهای کیفیت و عملکرد را پشت سر گذرانده و موفق به کسب بهترین نتیجه در آن شده اند. ولی در صورتیکه کاربران برای تعویض نمایشگر به مراکز غیرمجاز و قطعات غیراصل رجوع کنند، دیگر قادر نخواهند بود از تکنولوژی های ظریف و باکیفیت نمایشگر گوشی های سری آیفون ۱۱ بهره مند شوند.
 از مهم ترین تکنولوژی های مذکور می توان به قابلیت مخصوص چند لمسی، روشنایی و دقت رنگ بالا، تعادل رنگ سفید و همچنین سایر امکاناتی همچون True Tone،Night Shift  و بازخوردهای لمسی (Haptic Touch) اشاره کرد که سایر نمایشگرهای تقلبی و غیراصل از آن بی بهره اند.
در این گزارش همچنین به کاربران و مشتریان گوشی های سری آیفون ۱۱ هشدار داده شده است که علاوه بر موارد فوق، تعویض نمایشگر با قطعات غیر اصل و مراجعه به تعمیرکاران غیرمجاز و تایید نشده از سوی اپل، می تواند منجر به داغ کردن مکرر گوشی و آسیب به باتری و بروز خطرات جبران ناپذیری شود.
منبع: ایسنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :