آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263389
تاریخ انتشار : 2 آذر 1398 11:54
تعداد بازدید : 5189

بهترین ساعت ها و دستبندهای ردیاب سلامت

بسیاری از کاربران به خریداری و استفاده از گجت های هوشمند و ردیاب های سلامتی و تناسب اندام روی آورده اند.
undefined

فناوران- در سال های اخیر محبوبیت گجت های هوشمند همچون ساعت و دستبندهای هوشمند گسترش و افزایش چشمگیری پیدا کرده است به گونه ای که کاربران به منظور انجام کار و فعالیت های موردنظر خود به خریداری و استفاده از این محصولات نوین، جدید و مجهز روی آورده اند.
سایت دیجیتال ترندز در گزارشی به معرفی و مرور بهترین گجت های هوشمندی که توسط شرکت های بزرگ تکنولوژی توسعه داده شده و به ردیابی وضعیت سلامتی و تناسب اندام می پردازند، اقدام کرده است.

فیت بیت شارژ ۳ (Fitbit Charge  3)
این گجت هوشمند برای آن دسته از کاربرانی که علاقه زیادی به فعالیت و ورزش های آبی همچون شنا دارند، مناسب خواهد بود چراکه قابلیت ضدآب بودن آن به آنها این امکان را می دهد تا در عمق ۵۰ متری دریا نیز شنا کرده و بدون نگرانی از آسیب رسیدن به دستبند و گجت هوشمند خود، به فعالیت خود ادامه دهند. این گجت همچون نسل پیشین خود، به قابلیت ضد ترک و مقاومت دربرابر شکستگی نیز مجهز شده است.
سامسونگ گلکسی فیت (Samsung Galaxy Fit)
همانطور که از نام این گجت هوشمند پیداست، گلکسی فیت یکی از محصولات توسعه داده شده توسط سامسونگ است که برای کاربرانی که علاقه زیادی به دنبال کردن وضعیت سلامتی و فعالیت های ورزشی خود دارند، تولید و عرضه شده است.

اپل واچ سری ۴ (Apple Watch Series 4)
اپل واچ که از جمله محبوب ترین گجت و ساعت های هوشمند در میان کاربرن به شمار می رود، بدون شک یکی از بهترین گزینه های موجود برای کاربرانی است که به خریداری یک ساعت هوشمند همه چیز تمام علاقه دارند. وسیله ای که علاوه بر انجام دادن کار ساعت، بسیاری دیگر از کارهای موردنیاز آنها را نیز انجام می دهد و از بسیاری دیگر از گجت های هوشمند مشابه، برتر است.

فیت بیت ایس ۲ (Fitbit Ace 2)
این گجت هوشمند نیز برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند وزن و فعالیت های ورزشی کودکان زیر ۱۲ سال خود را ردیابی کرده و مورد سنجش و پایش قرار دهند، مناسب خواهد بود. این دستبند هوشمند به قابلیت های متعددی برای کودکان تجهیز شده است و به آنها اجازه می دهد از امکانات موجود در برنامه های مشابه بهره مند شوند.
فیت بیت اینسپایر  (Fitbit Inspire)
این گجت هوشمند برای آن دسته از کاربرانی که تمایلی برای صرف هزینه زیاد و گزاف برای خریداری و استفاده از یک گجت و دستبند هوشمند دارند، مناسب خواهد بود و آنها می توانند تنها با صرف هزینه ای زیر ۱۰۰ دلار، فعالیت های تناسب اندام و ورزشی مربوط به سلامتی خود را ردیابی و اندازه گیری کنند.

گارمین ویوو اسمارت ۴ (Garmin Vivosmart 4)
این دستبند و ردیاب هوشمند به علت قابلیت های متعدد همچون ردیابی وضعیت خواب کاربران بدون شک یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار به شمار می رود. این گجت هوشمند از سنسورهای فوق پیشرفته و حساس حرکتی به منظور اندازه گیری و سنجش دقیق ضربان قلب و سایر حرکات کاربران به هنگام خواب بهره می برد تا مدت زمانی که آنها در خواب به سر می برند را به مراحل مختلفی تقسیم و طبقه بندی کند. این گجت بدین ترتیب قادر خواهد بود به کاربران مدت زمان دقیقی که در خواب به سر برده و همچنین کیفیت خواب آنها را به آنها اعلام کند و پس از یک هفته و یک ماه، نتایج ثبت شده را به صورت گزارش و نمودار تحویل آنها دهد.
منبع: ایسنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :