آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263489
تاریخ انتشار : 4 آذر 1398 13:5
تعداد بازدید : 4747

رونمایی از موبایلی که از وسط تا می شود

شرکت ویژن ایکس در کنفرانس صنعت نمایشگر از یک نمایشگر لوله شونده رونمایی کرده است. همچنین این شرکت از یک موبایل تاشو با نمایشگر ۶.۴۷ اینچ رونمایی کرد که از وسط تا می شود.
undefined

فناوران– گیزموچاینا گزارش داد شرکت Visionox معتقد است نمایشگرهای لوله شونده پس از دستگاه های تاشو به ترند جدید بازار موبایل تبدیل می شوند.
درهمین راستا در کنفرانس جهانی صنعت نمایشگر چشم اندازی از آینده فناوری های این حوزه نمایش داده شد. در این رویداد سه روزه که در ایالت آنهویی چین برگزار شد، شرکت ویژن ایکس از یک پنل نمایشگر انعطاف پذیر AMOLED همراه محصولاتی جالب مانند یک موبایل تاشو صدفی شکل رونمایی کرد.
این شرکت اعلام کرده نمایشگر لوله شونده در مقایسه با نمایشگرهای تاشو فضای کمتری اشغال می کند. نمایشگر ویژن ایکس به شکل یک طومار بود که دور یک میله با شعاع ۷ میلیمتر پیچیده می شد. البته مدت زیادی طول می کشد تا این فناوری آماده عرضه به بازار شود.
نمایشگری که در این کنفرانس رونمایی شد تنها یک پنل بود و روی موبایل نصب نشده بود. البته باید گفت شرکت هایی مانند BOE نیز در گذشته نمایشگرهای لوله شونده را رونمایی کرده اند.
این شرکت علاوه بر نمایشگر لوله شوند همچنین از یک موبایل تاشو صدفی شکل رونمایی کرد. این موبایل از وسط تا می شود و برخلاف موبایل موتورلا ریزر، شبیه یک دستگاه اندروید عادی است.
این دستگاه دارای یک نمایشگر انعطاف پذیرAMOLED  در اندازه ۶.۴۷ اینچ است. روی نمایشگر یک بریدگی شبیه اشک وجود دارد. موبایل پس از تاشدن به یک دستگاه با ضخامت ۱۳.۳ میلی متر تبدیل می شود.
در کنار این موارد ویژن ایکس از یک موبایل با نمایشگری با ۰.۷ میلیمتر در قسمت های بالا ، چپ و راست رونمایی کرد.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :