آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263590
تاریخ انتشار : 6 آذر 1398 15:40
تعداد بازدید : 4760

قیمت موبایل را در سامانه ۱۲۴چک کنید

عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد که مردم می توانند در سامانه ۱۲۴ قیمت واقعی تلفن همراه را مشاهده کنند و اگر در مغازه های فروش موبایل قیمتی را متفاوت با قیمت ارایه شده در سامانه ۱۲۴ دیدند از خرید تلفن همراه صرفنظر کنند.
undefined

فناوران- رضا قربانی، با بیان پیگیری های این اتحادیه برای عرضه تلفن همراه با قیمت واقعی، گفت: مردم می توانند در سامانه ۱۲۴ قیمت واقعی تلفن همراه را مشاهده کنند و اگر در مغازه های فروش موبایل قیمتی را متفاوت با قیمت ارایه شده در سامانه ۱۲۴ دیدند از خرید تلفن همراه صرف نظر کنند.
وی تاکید کرد: سامانه ۱۲۴ یک سامانه به روز است و قیمت هایی که در این سامانه قرار می گیرند قیمت های درستی است که بایدتلفن های همراه با همین قیمت به دست مصرف کننده برسد.
قربانی در ادامه گفت: همچنین درصدد هستیم تا هر چه سریع تر با وزارت صنعت معدن و تجارت صحبت کنیم تا مشکل و اختلال در ثبت سفارش ها برطرف شود. وی در پایان افزود: بانک مرکزی نیز طی روزهای گذشته با کندی مواجه شده و اگر این سیستم هم به حالت قبل بازگردد می توان به این قضیه امیدوار بود که هرچه سریع تر قیمت ها به قیمت گذشته بازگردد.
پیش از این، تعدادی از مخاطبان خواستار نظارت بیشتر بر بازار تلفن همراه و جلوگیری از راه های افزایش قیمت تجهیزات فناوری
 اطلاعات شدند.
منبع: فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :