آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263763
تاریخ انتشار : 13 آذر 1398 11:53
تعداد بازدید : 3194

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می‌گیرد

تامین نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی از شرکت های دانش بنیان

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان را ابزاری اطمینان بخش برای متقاضیان فناوری عنوان کرد و گفت: امیدواریم بخش عمده ای از نیازها و تجهیزات بخش های مختلف صنعت فرودگاهی را از این مسیر تامین کنیم.
undefined

فناوران- سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دیروز در حاشیه رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مسوولیت، مدیریت و مالکیت 53 فرودگاه کشور را بر عهده دارد و عمده تجهیزاتی که در فرودگاه های کشور و حوزه هوانوردی مورد استفاده قرار می گیرند به عنوان تجهیزات های تک مطرح هستند. وی به رویکرد مثبت این مجموعه نسبت به تجهیزات دانش بنیان ساخت داخل اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کشور و محدودیت هایی که در حوزه استفاده از تجهیزات پیشرفته ایجاد شده امکان استفاده از محصولات ساخت داخل نسبت به گذشته بیشتر شده است. از طرف دیگر، در کشور توانمندی های خوبی در حوزه دانش بنیان وجود دارد. بر همین اساس امکان رفع نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی و تجهیزات هوانوردی کشور از طریق توانمندی های داخلی فراهم شده است.
وی ابزارهای حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی را تاثیرگذار دانست و گفت: حمایت صندوق نوآوری از شرکت های دانش بنیان به ما نسبت به استفاده از محصولات این شرکت های داخلی اطمینان می دهد. بر همین اساس امیدواریم بخش عمده ای از نیازها و تجهیزات بخش های مختلف صنعت فرودگاهی را از این مسیر تامین کنیم.
امیرمکری در پایان خاطرنشان کرد: قصد داریم با استفاده از تجهیزات و توانمندی های شرکت های دانش بنیان داخلی، وابستگی خود را به تجهیزات خارجی به حداقل برسانیم.
منبع: صندوق نوآوری و شکوفایی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :