آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263767
تاریخ انتشار : 13 آذر 1398 12:6
تعداد بازدید : 4566

رییس سازمان ملی کارآفرینی اعلام کرد:

حل مشکل استارت آپ ها با کمک قوه قضاییه

رییس سازمان ملی کارآفرینی اعلام کرد: در جریان جلسات این سازمان با مسوولان قوه قضاییه بنا شده مشکلات مربوط به استارت آپ ها و شرکت های فعال در حوزه نوآوری و فناوری اطلاعات به آنها ارایه شده و برنامه ریزی در مسیر برطرف کردن آنها آغاز شود.
undefined

 فناوران- حسین سلاح ورزی اظهار کرد: همانطور که پیش از این در بخش هایی از اقتصاد مقاومتی در اهمیت فعالیت شرکت های فعال در نوآوری و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از حوزه های اقتصاد ایران صحبت شده، در سال های گذشته سازمان ملی کارآفرینی تلاش کرده مقدمات فعالیت گسترده این شرکت ها را فراهم کند و با پیگیری از دستگاه های مختلف، مقدمات لازم برای حضور آنها را به وجود آورد.
وی با بیان نقش استارت آپ ها در افزایش تاب آوری اقتصاد کشور در شرایط تحریم، اظهار کرد: سازمان ملی کارآفرینی به کمک اتاق بازرگانی ایران تلاش کرده با یک برنامه ریزی مدون، موارد و موانع موجود در مسیر کسب و کارهای دانش بنیان را شناسایی کند و برای برطرف کردن مشکلات آنها پیگیری های لازم را در دستور کار قرار دهد.
نایب رییس اتاق بازرگانی تهران در خصوص جلسات سازمان ملی کارآفرینی ایران با معاونت پیشگیری و دبیر ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه، اظهار کرد: در جریان این جلسات که به طور منظم برگزار شده، چگونگی حمایت قوه قضاییه از این کسب وکارها مطرح و بررسی ها درباره چگونگی رسیدن به یک راه حل قابل قبول در دستور کار قرار گرفته است.
سلاح ورزی در پایان گفت: از همه تشکل ها و کسب وکارهای نوآور و دانش بنیان می خواهیم که مشکلات خود در حوزه فعالیت و توسعه کسب وکارهایشان را به سازمان ملی کارآفرینی ارایه کنند تا در جریان جلسات آتی با مسوولان قوه قضاییه، این مسائل مطرح و در صورت امکان پذیر بودن مشکلات این حوزه برطرف شود. در ماه های گذشته با توجه به محدودیت هایی که از تحریم نفت ایران به وجود آمده، دولت اعلام کرده فضای قابل توجهی برای فعالیت به اقتصاد غیرنفتی ارایه خواهد کرد و در این بین کسب و کارهای نوین و دانش بنیان اهمیت زیادی دارد.
منبع: ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :