آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263847
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 14:51
تعداد بازدید : 4238

نوآوردگاه فین تک برگزار می شود

با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نوآوردگاه فین تک برگزار می شود. این رویداد با هدف شناسایی افراد خلاق و خوش فکر این حوزه 27 تا 29 آذرماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد.
undefined

فناوران - اگر به خبرهای مربوط به استارتاپ ها علاقمند باشید و آن ها را دنبال کنید احتمالا یکی از کلماتی که این روزها زیاد درباره آن شنیده اید کلمه «فین تک» است. اصطلاح فین تک یا «فناوری مالی» به شکل فزاینده ای در رسانه ها و در گفتگوهای گاه به گاه محافل تکنولوژی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.
شاید هنوز بسیاری از ما با این اصطلاح آشنا نباشیم؛ اما به هیچ وجه نمی توان اهمیت آن را انکار کرد. در واقع فین تک یا فناوری مالی به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارایه خدمات مالی است. نوآوردگاه هم فضایی است برای کسانی که در حوزه فین تک ایده های خلاقانه ای دارند؛ اما شرایط ارایه و عرضه آن را ندارند. در این رویداد فناورانه سه روزه توانایی مالکان ایده های نو در حوزه فین تک محک زده می شود.
«ایجاد یک شبکه بین افراد و استارتاپ ها» و «آشنایی با خدمات آی فینک و شرکت خدمات انفورماتیک کشور» از دیگر اهداف برگزاری نوآوردگاه فین تک است.
مخاطبان این رویداد فناورانه «تیم های استارتاپی»، «تیم های فین تکی»، «متخصصان حوزه فین تک»، «متخصصان حوزه کسب وکار» و «متخصصان فنی (برنامه نویسان، UI/UX و .....)» هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :