آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263855
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 16:39
تعداد بازدید : 4056

برگزاری سمینار چالش های بومی سازی ممیزی مراکز داده

به همت کمیسیون مراکز داده سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران سمینار چالش های بومی سازی ممیزی مراکز داده براساس استانداردهای جهانی در کشور روز چهارشنبه 20 آذرماه از ساعت 9 تا 11 صبح در محل دبیرخانه سازمان برگزار می شود.


فناوران- با توجه به اینکه ممیزی مراکز داده در کشور، هنوز به سطح بلوغ خود نرسیده است، سوالات زیادی نزد ذینفعان مراکز داده در زمینه های مربوط به نگرش ممیزی، زیست چرخ ممیزی، متدولوژی اجرای ممیزی، چک لیست های ارزیابی، روندهای تعیین سطح مراکز داده و صدها سوال دیگر در این زمینه وجود دارد.
این سمینار سعی دارد ضمن ایجاد دید صحیح و دقیق از روندهای استاندارد ممیزی مراکز داده منطبق بر نگرش های روز جهانی در اذهان حاضران، چالش های موجود در این زمینه را به صورت تفصیلی بیان کند و در نهایت نقشه راهی نیز برای انجام ممیزی مراکز داده در کشور ارایه کند.
شرکت کنندگان در این سمینار که توسط بهرام زاهدی باروق، ارایه می شود، با زیست چرخ ممیزی مراکز داده، متدولوژی های ممیزی، انواع ممیزی از منظر نگرشی آشنا خواهند شد و ضمن آگاهی از ارتباط روندهای ممیزی با استانداردهای پنج گانه بین المللی، با چالش های موجود در کشور برای بومی سازی این روندها، شناخت دقیق و تخصصی پیدا کرده و با نقشه راه پیشنهادی برای ممیزی مراکز داده مطلع خواهند شد.
منبع: نصر تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :