آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264047
تاریخ انتشار : 20 آذر 1398 13:17
تعداد بازدید : 3228

برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ مازندران

یازدهمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک و کامپیوتر) به همراه پنجمین نمایشگاه فن بازار (دستاوردهای پژوهشی و شرکت های دانش بنیان) صبح روز گذشته در قائمشهر مازندران افتتاح شد.
undefined

فناوران-  این دوره از نمایشگاه الکامپ در فضایی به وسعت حدود سه هزار و ۳۰۰ مربع است و با برپایی تعداد ۱۰۶ غرفه در معرض بازدیدکنندگان قرار خواهند گرفت.
در مجموع حوزه الکامپ با ۵۰ واحد و در بخش فن بازار شامل شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها، مراکز دانشگاهی و فناوری های نوین نیز مجموعاً ۱۲۸ واحد در این نمایشگاه حضور پیدا  کرده اند.
این نمایشگاه در بخش های مختلف از جمله پژوهش ها و دستاوردهای حوزه IT و ICT برای خدمات عمومی و دستگاه های دولتی و خصوصی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها و دستاوردهای حوزه سخت افزار و نرم افزار برگزار شد. 
تقریبا تمامی واحد های فناورانه حاضر در یازدهمین نمایشگاه بین المللی از شرکت های دانش بنیان ، شرکت های حاضر در مراکز رشد و شرکت های خدماتی الکترونیکی هستند.
علاوه بر این چندین غرفه از یازدهمین نمایشگاه الکامپ نیز به شرکت های غیر بومی حوزه الکترونیک و کامپیوتر اختصاص یافنه است که از استان های تهران ، اصفهان و خراسان رضوی در این نمایشگاه حاضر شدند.
علاوه بر این نماینده دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی، بانک ها و شرکت های دولتی برای بررسی آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت های مازندرانی در حوزه خدمات و تولید در نمایشگاه الکامپ مازندران حاضر هستند. 
مسوولان برگزار کننده یازدهمین نمایشگاه الکامپ در مازندران برگزاری این نمایشگاه را گامی برای معرفی آخرین دستاوردهای حوزه IT و ICT و همچنین فراهم شدن زمینه بازاریابی مناسب و تبلیغات برای آخرین دستاوردهای فناورانه استان برشمردند.
همچنین قرار است در کنار این نمایشگاه کارگاه های آموزش تخصصی سخت افزار و نرم افزار و همچنین فناوری ارتباطات برگزار شود.
یاززدهمین دوره از نمایشگاه الکامپ در مازندران قرار بود با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شود که در آخرین لحظه سفر ایشان به استان لغو شد.
منبع: ایرنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :