آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264090
تاریخ انتشار : 23 آذر 1398 11:41
تعداد بازدید : 4841

شیائومی به دنبال جلب نظر مشتریان ژاپنی

به نظر می رسد که شیائومی قصد دارد با معرفی و عرضه گوشی های مقرون به صرفه و اقتصادی نظر مشتریان ژاپنی را به سمت و سوی خود جلب کند.
undefined

فناوران- شیائومی به عنوان یکی از شرکت های نوظهور تولیدکننده موبایل و محصولات فناوری در سال های اخیر از استقبال بی نظیری از سوی کاربران و رشد قابل توجهی در بازارهای جهانی برخوردار شده است.
بر اساس گزارشی که سایت asia.nikkei منتشر کرده، کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام کرده اند که شیائومی تصمیم گرفته است با معرفی و عرضه گوشی های مقرون به صرفه و اقتصادی، نظر و توجه مشتریان و کاربران ژاپنی را به سمت و سوی خود جلب کند و بدین ترتیب سهم خود را در بازار این کشور افزایش دهد.
شیائومی در حال حاضر چهارمین شرکت تولیدکننده موبایل در جهان به شمار می رود که بعد از هواوی، در جایگاه دومین شرکت چینی بزرگ فعال در توسعه و تولید گوشی های هوشمند قرار گرفته است.
این غول تکنولوژی در بازار کشورهایی نظیر چین و هند به موفقیت و دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده به گونه ای که می توان گفت شیائومی بازار این دو کشور را تحت سلطه خود درآورده است.
پیش تر نیز کارشناسان مؤسسه تحقیقاتی کانترپوینت برآورد کرده بودند ورود شیائومی به بازار اروپا بعد از بازارهای آسیایی، قطعاً  گام بزرگی برای موفقیت این شرکت چینی در قبضه بازارهای جهانی به شمار خواهد آمد. 
منبع: ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :