آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264129
تاریخ انتشار : 24 آذر 1398 11:14
تعداد بازدید : 3182

7 دی ماه با حضور مدیران و متخصصان IT

نهمین گردهمایی سالانه چارگون برگزار می شود

نهمین گردهمایی سالانه چارگون با هدف ارایه گزارش و تشریح آخرین توسعه های کمی و کیفی نرم افزارهای دیدگاه، 7 دیماه با میزبانی از حداقل 1400 نفر از مدیران و متخصصان حوزه های فناوری اطلاعات، منابع انسانی، مالی و پشتیبانی کسب و کارهای مختلف اعم از سازمان های دولتی و خصوصی در مرکز بین المللی همایش های برج میلاد، برگزار خواهد شد.
undefined

فناوران- شرکت چارگون با انتخاب شعار «در جمع بهترین تجربه ها» برای نهمین گردهمایی تلاش کرده است تا علاوه بر معرفی سازمان های پیشرو  در حوزه بهره برداری از نرم افزارهای سازمانی دیدگاه، زمینه تعامل، گفت وگو و ترغیب سایر مشتریان برای الگوبرداری از تجربیات موفق سازمان های برتر را فراهم کند.
مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت چارگون در نشستی خبری که دیروز برگزار شد، گفت: گردهمایی سالانه چارگون امسال علاوه بر برگزاری مراسم اصلی و معرفی توانمندی های نرم افزارهای دیدگاه با 3 بخش جانبی کارگاه های آموزشی، نمایشگاه کسب و کارها و پنل گفت و گوی فعالان فناوری اطلاعات همراه خواهد بود. در بخش اول و مراسم اصلی گردهمایی، مدیران چارگون به معرفی توانمندی های مجموعه نرم افزاری دیدگاه و جدیدترین دستاوردهای آن در پنج حوزه اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک و مدیریت فرآیندها خواهند پرداخت.
فرزاد رحمانی افزود: در بخش پنل گفت وگوی فعالان فناوری اطلاعات نیز قرار است جمعی از مدیران و افراد باتجربه حوزه فناوری اطلاعات درباره بهترین تجربیات خود از راه اندازی نرم افزارهای سازمانی و بهره برداری از آنها به بحث و تبادل نظر بپردازند.
وی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه کسب و کارها با حضور 20 سازمان از صنایع مختلف بخش جذاب گردهمایی نهم چارگون و مشتریانش است. این نمایشگاه، فرصتی برای تعامل و هم افزایی بین این مجموعه ها و مدیران مدعو در گردهمایی خواهد بود.
در ادامه نیز با تدریس اساتید برجسته و بنام حوزه های مختلف  آموزشی کارگاه های فنی در دو نوبت صبح و عصر برای ارایه تجربیات شاخص نرم افزارهای دیدگاه و همچنین موضوعات عمومی تر حوزه فناوری، تدارک دیده شده اند.
وی گفت: نهمین گردهمایی سالانه چارگون امسال نیز با معرفی 10 سازمان برگزیده در حوزه کاربری کمی و کیفی نرم افزارهای سازمانی دیدگاه، همراه خواهد بود.
رحمانی همچنین گفت: تقدیر از «سازمان های الکترونیکی برگزیده» در بهره برداری موثر از سیستم های اطلاعاتی دیدگاه با هدف برقراری تعامل دوسو یه ، آگاهی رسانی و همراهی کامل کاربران دیدگاه در تمامی مراحل، طراحی و اجرا می شود.
مدیرعامل چارگون در خصوص فعالیت این شرکت گفت:  ما از حدود سال ۷۷ کار خودمان را شروع کردیم، تعداد مشتریان، کاربران و سازمان هایی که از «دیدگاه» استفاده می کردند تا به امروز روند رشد بسیار عالی و نمایی داشته است. امروز در شرایطی هستیم که بیش از ۱.۵ میلیون کاربر کار خود را با دیدگاه شروع می کنند. قریب به ۱۵۰۰ سازمان و شرکت های بزرگ دولتی و غیر دولتی از نرم افزار چارگون بهره می برند.
وی افزود: دیدگاه شامل ۴۴ ماژول نرم افزاری می شود و هر کدام حوزه خاصی را دنبال کرده که قرار است هرکدام از آن ها کمک کنند تا به اهداف مان برسیم. افتخار می کنیم به هر خیابانی در تهران می رویم، سازمان های گوناگونی هستند که ما کمک کردیم تا هر روزه فعالیت های خودشان را بهتر انجام دهند.
وی اضافه کرد: اولین حوزه ای که در گردهمایی امسال به آن پرداخته می شود، زیرساخت نرم افزارهای ماست که تمام ماژول ها بر اساس آن بیان شده و بسیار مهم است فناوری مدرن و رابط کاربری جذابی داشته باشد. معمولا زیرساخت ها هستند که نقاط قوت و متمایز شرکت های بزرگ و برجسته به حساب می آیند. 
وی افزود: مرکز مدیریت ما روی فریم ورک جدیدمان که زاگرس است و در این گردهمایی رونمایی و عرضه می شود. ما در گردهمایی خودمان چیزی را معرفی می کنیم که به عینیت رسیده باشد و تمام موارد، آماده شده و به تجربه رسیده هستند.
وی همچنین گفت: تاکید امسال ما در این گردهمایی، ماجرای تجربه است. فکر می کنیم بعد از ۲۱ سال که کار می کنیم، افراد تنها نرم افزار خریداری نمی کنند، آن چیزی که اهمیت دارد این است که چارگون صاحب یک تجربه است و این مورد کمک می کند تا بهترین خودش را به آن سازمان ارایه دهد. امسال از تجربیات خودمان می گوییم و قرار است مشتریان در جریان بهترین آن ها قرار بگیرند.
وی افزود: یکی از سرمایه گذاری های اصلی ما در بخش BPMS (راهکار مدیریت فرآیندها) است. مثلا در حوزه دارو تجربیات بسیار خوبی داریم که به شرکت های دارویی کمک بسیار زیادی می کنند زیرا اقلام تولیدی آن ها بسیار بالاست.
شاهین طبری، رییس هیات مدیره چارگون نیز در ادامه نشست گفت: امسال فضای قوی تر نمایشگاهی خواهیم داشت که ساعات آن نیز طولانی تر است. از سه یال موجود در نمایشگاه، دو یال بزرگ تر را در اختیار 16 شرکت استارتاپی و قدیمی قرار می دهیم تا این گردهمایی که تبدیل به یکی از بزرگ ترین رویدادهای B2B است، در اختیار آن ها قرار بگیرد.
وی افزود: ما کمپینی داشتیم با عنوان ۱۱ ایران که در آن علت نبود ۱۱درصد مردمی که به علت محدودیت های جسمی در کشور فعال نیستند، مورد سوال و بررسی قرار می گرفت. کار بسیار پرهزینه و پر دردسری بود که بتوانیم مسابقه و این کمپین را راه اندازی کنیم اما رویداد بسیار پر اثر و جذابی بود. همچنین همکاری سه ساله خودمان را هم با رعد ادامه دادیم که در الکامپ توان تک را اجرا کردیم.
وی در پاسخ به سوال فناروان در خصوص برنامه‎های صادراتی شرکت چارگون، گفت: قطعا چارگون برای صادرات محصولات خود اهداف و برنامه های زیادی دارد که روی آن کار می کند. برای بازار عراق برنامه‎ریزی کردیم و جلسات متعددی در این رابطه برگزار شد، اما متاسفانه به نتیجه نرسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :