آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264134
تاریخ انتشار : 24 آذر 1398 11:46
تعداد بازدید : 3154

بازار فناوری با برنامه «بیستون» توسعه می یابد

برنامه بیستون به عنوان یکی از برنامه های راهبردی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است و از طریق آن بازار فناوری اطلاعات رونق و توسعه خواهد یافت.
undefined

فناوران- رسول سراییان دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: برنامه بیستون به عنوان یکی از برنامه های راهبردی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بوده که نام آن برگرفته از بیستون کرمانشاه است و از طریق آن بازار فناوری اطلاعات رونق و توسعه خواهد یافت.
وی در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران با بیان اینکه برای برنامه بیستون در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ۲۰ اقدام راهبردی در نظر گرفته شده است، گفت: توسعه نوآوری شرکت های استارت آپ، مهارت افزایی دیجیتال، فناوری های نو ظهور، توسعه زیر ساخت های ارتباطی و موضوعاتی دیگری که در نظر گرفته شد همه آن ها از اقدامات و اولویت های مهم برنامه بیستون بوده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر برای ۲۰ استان سفیر بیستون تعریف شده است، تصریح کرد: سفیران این برنامه وظیفه دارند ببیند در استان ها، این برنامه به چه شکلی عملیاتی و قابل اجرا می شود.
دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با تاکید بر اینکه این برنامه در مازندران در شرف تدوین و اجرا است، گفت: این برنامه در استان هایی نظیر تهران، خراسان رضوی، اصفهان، ایلام، خوزستان و زنجان توانستند پروژه های خود را تعریف و وارد فاز اجرایی شوند.
سراییان گفت: برنامه بیستون اسفند ماه سال گذشته در جلسه عمومی سازمان با حضور آقایان جهرمی وزیر ارتباطات و فیروزآبادی رییس مرکز ملی فضای مجازی رونمایی و از فروردین امسال برنامه های اجرایی آن آغاز شده است.
منبع: ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :