آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264193
تاریخ انتشار : 26 آذر 1398 11:40
تعداد بازدید : 3139

برگزاری سومین آیین انتخاب صادرکنندگان نمونه

هومن حاجی پور، معاون کسب و کار اتاق بازرگانی تهران، با اعلام خاتمه فرآیند بررسی پرونده ها و داده های مربوط به صادرکنندگان استان تهران در کارگروه انتخاب صادرکننده نمونه، زمان برگزاری آیین تجلیل از صادرکنندگان استان را دهم دی ماه اعلام کرد.
undefined

فناوران- مراسم انتخاب و تجلیل از صادرکنندگان نمونه سال 98 استان تهران امسال نیز از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می شود. این سومین سال متوالی است که مسئولیت پیگیری، بررسی پرونده ها فرآیند انتخاب و برگزاری مراسم صادرکنندگان نمونه استان تهران از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران به اتاق بازرگانی تهران محول شده است.
هومن حاجی پور، معاون کسب و کار اتاق تهران، با بیان برپایی آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران در روز سه شنبه 10 دی ماه 98 در محل هتل ارم تهران و با اعلام اینکه طبق آئین نامه انتخاب صادرکنندگان نمونه استان، کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه از چند ماه گذشته در اتاق تهران فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: جلسات این کارگروه با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، استانداری تهران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران، سازمان استاندارد، گمرکات اجرایی استان و سایر دستگاه های اجرایی استان برگزار و طی آن پرونده صادرکنندگان نمونه مورد ارزیابی دقیق و کارشناسی اعضا قرار گرفته است.
وی محور همایش و رویداد امسال را «گفتمان سازی میان دولت و بخش خصوصی با هدف فرهنگ سازی صادرات غیرنفتی» در کشور و تلاش برای حل و فصل مشکلات مربوط به این بخش عنوان کرد و یادآور شد که در همین رابطه، با همکاری روابط عمومی اتاق تهران میزگردها و گفت و‎گوهایی تحلیلی پیرامون موضوع صادرات غیرنفتی با مسوولان دولتی و نمایندگان بخش خصوصی در حال تهیه و تدوین است.
به گفته حاجی پور، بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده، در مراسم امسال وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار تهران، رییس اتاق بازرگانی تهران، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران، رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، رییس کل گمرک ایران و سایر مسوولان دستگاه های اجرایی به همراه نمایندگان تشکل ها و فعالان اقتصادی حضور خواهند داشت.
سومین آیین انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران روز سه شنبه 10 دی ماه امسال از ساعت 8 صبح در محل هتل ارم تهران برگزار می شود و طی آن صادرکنندگان نمونه استان معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
منبع: اتاق تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :