آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264235
تاریخ انتشار : 27 آذر 1398 12:1
تعداد بازدید : 3343

با پیگیری‎های اتحادیه فناوران رایانه صورت گرفت

آغاز همکاری اسنپ و کافی‎نت ها برای ثبت‏نام رانندگان

سرانجام پس از پیگیری‎های مستمر هیات مدیره اتحادیه فناوران رایانه تهران در رابطه با ثبت‎نام رانندگان اسنپ در کافی‎نت‎ها، با برگزاری اولین جلسه آموزشی در محل اتحادیه و ارایه کد به کافی‎نت‎های حاضر در جلسه، همکاری بین اسنپ و کافی‎نت‎ها کلید خورد.
undefined

فناوران- ثبت‎نام رانندگان اسنپ از طریق کافی‎نت‎های سطح شهر تهران یکی از اهداف و برنامه‎های هیات مدیره اتحادیه در راستای بهبود فضای کسب و کار این رسته صنفی است که با برگزاری نخستین کلاس آموزشی توسط تیم فروش و تکمیل مدارک اسنپ و ارایه کد 5 رقمی به حاضران در جلسه تحقق یافت.
در این جلسه ضمن تشریح نحوه همکاری اسنپ و کافی‎نت‎ها و همچنین آموزش روند ثبت‎نام رانندگان، اعلام شد که در صورتی که کافی‎نت‎ها بتوانند جذب حداکثری راننده‎ها به شرط سفر را داشته باشند، در آینده‎ای نه چندان دور این کار فقط به کافی‎نت‎‏ها سپرده خواهد شد.
در عین حال تیم اسنپ توضیحاتی نیز در خصوص نحوه اختصاص بسته‎های تشویقی به کافی‎نت های فعال ارایه داد  به گونه‎ای که به هر میزان که یک کافی‎‏نت بتواند در طول ماه راننده جذب کند، بر اساس آن بسته‎های تشویقی متمایز و بیشتری دریافت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش در حال حاضر تنها کافی‎نت‎هایی که آموزش دیده و کد 5 رقمی از اسنپ دریافت کرده اند مجاز به جذب و ثبت نام رانندگان اسنپ هستند و در طول هفته‎های آینده بر تعداد این کافی‎نت‎ها افزوده خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :