آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264237
تاریخ انتشار : 27 آذر 1398 12:4
تعداد بازدید : 3190

در تفاهم‌نامه اتاق ایران و اتریش با اتاق ایران مقرر شد

آموزش مهارت های بین المللی به فعالان اقتصادی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و اتریش یک تفاهم نامه همکاری برای آموزش مهارت های بین المللی به فعالان اقتصادی امضا کردند.
undefined

فناوران -  در این تفاهم نامه که به امضای دبیرکل و مدیر موسسه آموزش اتاق تهران و رییس و نایب رییس هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و اتریش رسید دو طرف تفاهم کردند تا دوره های متفاوت یا هدف آموزش مهارت های بین المللی برای فعالان اقتصادی برگزار شود.
براین اساس اتاق مشترک ایران و اتریش با همکاری و همراهی موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران، برنامه هایی منطبق بر استانداردهای آموزشی ارایه می کند، مدرسان باصلاحیت جهت تدریس معرفی می کند، به تامین منابع آموزشی و کمک آموزشی کمک می کند و در بازاریابی و معرفی افراد واجد شرایط برای حضور در این دوره ها مشارکت می کند. موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران نیز ابزار و تجهیزات سخت افزاری این دوره ها را فراهم کرده و با انجام نظرسنجی، نیازهای آموزشی فعالان اقتصادی در حوزه تعاملات بین المللی احصا می کند.
هم چنین به حاضرانی که این دوره های آموزشی را با موفقیت به اتمام برسانند، مدرک معتبر از سوی موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران اعطا می شود.
در نشست امضای این تفاهم نامه، پدرام سلطانی، رییس اتاق مشترک ایران و اتریش، با اشاره به برخی ضعف های موجود در بخش خصوصی در حوزه تعاملات و مراودات بین المللی گفت: برپایی دوره هایی برای آموزش مهارت های بین المللی می تواند تبدیل به یک کار ماندگار و اثرگذار شود که در آینده اثرات خود را نشان می دهد.
سلطانی با تاکید بر لزوم برگزاری چنین دوره های پیشنهاد داد که چنین آموزه هایی پس از احیای مجدد روابط بین المللی و در فضای بدون تحریم بسیار به کار فعالان بخش خصوصی می آید تا بتوانند از فرصت های موجود بهره برداری حداکثری در جهت رشد و توسعه اقتصاد کشور داشته باشند.
تفاهم نامه آموزشی موسسه آموزش اتاق تهران و اتاق مشترک ایران و اتریش به امضای بهمن عشقی و وحید تقی خانی، دبیرکل اتاق تهران و مدیر موسسه آموزش اتاق تهران و هم چنین پدرام سلطانی و ناصر ریاحی، رییس و نایب رییس اتاق مشترک ایران و اتریش رسید و فرآیند اجرایی شدن آن نیز به زودی از سوی طرفین آغاز می شود.
منبع: اتاق تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :