آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264239
تاریخ انتشار : 27 آذر 1398 12:7
تعداد بازدید : 5141

در حضور وزیر ارتباطات

گوشی «شاهین 2» امروز در تلکام پلاس رونمایی می شود

شرکت جی ال ایکس امروز در نمایشگاه تلکام پلاس و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رسما از گوشی پرچمدار «شاهین 2» رونمایی می کند.
undefined

فناوران- علیرضا پیرو، مدیر روابط عمومی شرکت جی ال ایکس با بیان اینکه این شرکت به طور مرتب در نمایشگاه تلکام شرکت کرده است، افزود: امسال نیز تصمیم گرفتیم از فرصت این نمایشگاه برای رونمایی از گوشی شاهین 2 استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه به غیر از شاهین 2، طیف گوشی های تولیدی جی ال ایکس در تلکام پلاس به نمایش درآمده است، گفت: تیم کاملی از همکاران ما در نمایشگاه حضور دارند و درباره گوشی ها و خدمات پس از فروش جی ال ایکس به علاقه مندان توضیح ارایه می کنند.
پیرو با بیان اینکه در استراتژی شرکت، خدمات پس از فروش اهمیت بسیار زیادی دارد و با عرضه گوشی شاهین 2، اهمیت این خدمات دو چندان می شود، افزود: هم اکنون بیش از 80 نمایندگی فروش و خدمات در بیش از 60 شهر فعال هستند که طبق برنامه، تا پایان سال این تعداد به یکصد مرکز خواهد رسید. به همین منظور هم از برخی نمایندگان جی ال ایکس به منظور هماهنگی به نمایشگاه تلکام پلاس دعوت کرده ایم.
به گفته مدیر روابط عمومی جی ال ایکس، گوشی شاهین 2 از شب یلدای امسال هم زمان به صورت اینترنتی و فیزیکی از طریق نمایندگان فروش به بازار عرضه خواهد شد.
وی درباره گوشی های ساده این شرکت نیز گفت: برای گرفتن سهم بازار در فیچرفون ها، دو عامل قیمت و کیفیت بسیار در کنار خدمات پس از فروش بسیار مهم است. ما نیز در این گوشی ها سعی در افزایش کیفیت داریم؛ ضمن اینکه این گوشی ها دارای 6 ماه خدمات تعویض بی چون و چرا و یک سال خدمات پس از فروش رایگان است.
پیرو در مورد تامین قطعات گوشی ها نیز گفت: در 6 ماه گذشته تلاش کردیم که موجودی قطعات را به سطح نیاز بازار برسانیم و هم اکنون به اندازه کافی قطعات در کارخانه موجود است. نمایندگان نیز از طریق پورتال ویژه ای که دارند، سفارش قطعه می دهند و به سرعت برای آنها تامین می شود.
وی با بیان اینکه در کارخانه جی ال ایکس ده خط تولید وجود دارد که 4 تای آن فعال است، افزود: در صورت راه افتادن تمامی خطوط تولید، ظرفیت تولید سالانه 360 هزار گوشی در سال را داریم. وی همچنین گفت: قراردادهایی را برای صادرات گوشی تلفن همراه با کشورهای چین، عراق و سوریه داریم. البته هدف اصلی ما تامین نیاز بازار داخلی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :