آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264240
تاریخ انتشار : 27 آذر 1398 12:8
تعداد بازدید : 4808

ایرانسل با 4 خدمت سازمانی در تلکام پلاس

ایرانسل 4 خدمت سازمانی خود را در نمایشگاه تلکام پلاس به نمایش گذاشته است.
undefined

فناوران-  با پیشرفت فناوری و گستردگی ارتباطات سازمانی، کسب و کارها برای انجام فرآیندهای کاری خود به روش ها و بسترهای نوین ارتباطات و انتقال اطلاعات نیاز دارند. 
ایرانسل نیز راهکارهای سازمانی خود را  در جهت پاسخ به این نیاز طراحی و در نمایشگاه تلکام پلاس به ارایه کرده است.
سامانه مدیریت هوشمند ناوگان یکی از راهکارهای سازمان ایرانسل است که در تلکام پلاس به نمایش درآمده است. این سامانه، راهکاری جامع و یکپارچه مبتنی بر اینترنت اشیاست. در این راهکار، اطلاعات مختلفی توسط حسگرهای نصب شده روی خودروها جمع آوری می شود و پس از پردازش و تبدیل به گزارش و تحلیل، کسب و کارها را قادر می سازد بر اساس داده های واقعی و قابل اعتماد، تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.
سرویس دیگر ارایه شده، Wi-Fi سازمانی است که کسب و کارها را قادر می سازد برای مراجعین خود امکان دسترسی به اینترنت و استفاده از Wi-Fi پرسرعت ایرانسل را بدون نیاز به  شبکه اینترنت موبایل فراهم کنند.
خدمات ابری ایرانسل شامل خدمات پردازش و مراکز داده مجازی، ذخیره سازی ابری و پست الکترونیکی سازمانی نیز خدمت سومی است که ایرانسل به تلکام پلاس آورده است.
اما راهکار سازمانی چهارمی که اپراتور دوم در تلکام پلاس به نمایش گذاشته، خدمات شهر هوشمند ایرانسل است. در این راهکار داده های شهری گردآوری، ذخیره سازی و تحلیل می شوند. از مهم ترین دستاوردهای ایرانسل در این حوزه طراحی و ارائه شبکه NB-IoT برای استفاده بهینه از اینترنت اشیاست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :