آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264332
تاریخ انتشار : 1 دی 1398 11:44
تعداد بازدید : 3138

فراخوان عضویت در کارگروه سامانه رسیدگی به شکایت نصر تهران

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت، فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه «رسیدگی به شکایت های کسب وکارهای اینترنتی» منتشر کرد.
undefined

فناوران- مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وزارت صمت فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه رسیدگی به شکایت های کسب وکارهای اینترنتی را با نگاه بلندمدت رسیدگی به کل شکایت های انواع کسب وکارها و با رویکرد جمع سپاری حل اختلاف های آنلاین (CODR) و با روش مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) منتشر کرد.
در همین راستا معاون مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت نیز در جلسه 16 آذرماه کمیسیون نرم افزارهای پیشرفته سازمانی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، نیازمندی های آن مرکز از این سامانه را برای اعضا تشریح کرد.
لذا از کلیه شرکت های نرم افزاری، به ویژه شرکت های علاقه مند و آشنا با مدل های همکاری مشارکت عمومی-خصوصی که تمایل دارند در این پروژه ملی سرمایه گذاری کرده و مشارکت داشته باشند، درخواست شده است که با عضویت در کارگروه اولیه ای که بدین منظور پیش بینی شده است (کارگروه سامانه رسیدگی به شکایت)، آمادگی خود را برای ادامه مذاکرات با مسوولان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و انجام هماهنگی های لازم از طریق فرم ثبت نام برخط اعلام کنند.
منبع: نصرتهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :