آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264478
تاریخ انتشار : 4 دی 1398 11:18
تعداد بازدید : 3122

15 دی؛ آخرین فرصت تولیدکنندگان لوازم خانگی برای دریافت شناسه کالا

تمامی تولیدکنندگان و تشکل های صنعتی لوازم خانگی تولید داخل تا 15 دی ماه فرصت دارند که برای 8 گروه کالایی خود فرایند ثبت و اخذ شناسه را انجام دهند و برای کالاهای خود شناسه دریافت کنند.
undefined

فناوران- عباس هاشمی، مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت با بیان این مطلب گفت: به تمامی تشکل های صنعتی و واحد های تولیدی ابلاغ شده که تا 15 دی ماه برای دریافت شناسه کالا برای محصولات تولیدی خود اقدام کنند و در سطح بازار هم با هماهنگی و با اطلاع رسانی که با اتحادیه فروشندگان و توزیع کنندگان لوازم خانگی انجام شده است تا زمان نهایی تعیین شده باید برای کالاهای موجود خود شناسه کالا بگیرند.
وی ادامه داد: این قدم نخست است و در قدم های بعدی تمامی اقلام لوازم خانگی را شامل خواهد شد و باید تولید کنندگان و واردکنندگان اقدام به ثبت، اخذ و نصب شناسه کالا کنند.
هاشمی افزود: باتوجه به هماهنگی هایی که با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است وبا اطلاع رسانی که به واحدهای تولیدی و برای بخش های فروش و توزیع در سطح بازار انجام شده است بعد از 15 دی ماه اگر کالایی دارای شناسه کالا نباشد در سطح بازار کالای قاچاق تلقی خواهد شد.
منبع: شاتا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :