آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264540
تاریخ انتشار : 7 دی 1398 13:31
تعداد بازدید : 3150

حمایت از طرح های فناورانه ۵ حوزه علمی آغاز شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوانی برای حمایت از طرح های پژوهشی محققان در ۵ کارگروه علمی منتشر شد.
undefined

فناوران- این فراخوان در راستای حمایت متوازن از تحقیقات و کمک به تولید دانش و فناوری منتشر شده و چهارمین فراخوان کارگروه های میان گروهی، علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علمی، معارف و علوم انسانی، مدیریت و علوم اقتصادی و هنر و معماری در سال جاری است. محققان برای دریافت حمایت در هر یک از این حوزه ها می توانند در ماه جاری(دی ماه) تا نیمه اسفندماه ۹۸ برای ارسال طرح های پژوهشی خود اقدام کنند.
در این دوره متقاضیان حمایت از طرح های پژوهشی، پسا دکتری و رساله دکتری می توانند طرح های تحقیقاتی خود را مطابق آیین نامه های منتشر شده در سایت صندوق از طریق سامانه rtms.insf.org  ثبت کنند. صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سالانه فراخوان هایی را طبق برنامه های زمانی منتشر شده اعلام می کند تا بر اساس آن محققان حوزه های گوناگون علمی از سراسر کشور برای انجام طرح های فناورانه خود حمایت شوند.
بر اساس این گزارش تا کنون بیش از ۲۱ هزار طرح پژوهشی به صندوق ارسال شده که از این میان پس از داوری بیش از ۸ هزار طرح مصوب شده است.
منبع: ایرنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :