آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264604
تاریخ انتشار : 8 دی 1398 13:25
تعداد بازدید : 3129

با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو

مسابقه ملی فناوری نانو سال آینده برگزار می شود

دهمین دوره از مسابقه ملی فناوری نانو تیرماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد و برگزیدگان این مسابقه می توانند با شرکت در برنامه نانواستارتاپ، ایده های فناورانه خود را توسعه دهند و در این راه از حمایت های مادی و معنوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برخوردار شوند.
undefined

فناوران - مسابقه ملی فناوری نانو بزرگ ترین رقابت علمی با موضوع فناوری نانو در میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی علاقه مند است که هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو (بخش ترویج دانشجویی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) برگزار می شود. هدف از برگزاری مسابقه ملی نانو، افزایش آشنایی دانشجویان و محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در سطح دانشگاه ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی نخبگان نانویی و برترین های این حوزه از فناوری، حمایت از آن ها و جهت دهی به فعالیت های آموزشی-پژوهشی و حمایت های تشویقی اختصاص یافته است.
پس از گذشت یک دهه از برگزاری اولین مسابقه ملی نانو، دهمین دوره از این مسابقه در یک مرحله و در قالب آزمونی چهارگزینه ای طراحی شده است، این مسابقه به صورت حضوری و در حوزه های برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.  برگزیدگان دهمین مسابقه ملی از جوایز کسب مجوز حضور در برنامه توسعه فناوری نانواستارتاپ، کسب امتیاز نخبگی از طرف بنیاد ملی نخبگان، اهدای بیش از ۱۰۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی، سهمیه سفر عمره و عتبات، اهدای مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو، مجوز حضور در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس بهره مند شوند. نانواستارتاپ یکی از برنامه های حمایتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که توسط بنیاد آموزش فناوری نانو و با هدف رشد و پرورش تیم های فناور توانمند و رساندن ایده های مبتنی بر فناوری نانو به محصول اولیه، در قالب برنامه ای یک ساله اجرا می شود. این برنامه تمامی تسهیلات مادی و معنوی مورد نیاز یک تیم برای توسعه ایده خود تا رسیدن به نمونه اولیه را تأمین خواهد کرد و در نهایت تیم را به سایر برنامه های حمایتی، سرمایه گذاری یا مشتری متصل می کند. هدف این برنامه حمایت از تیم های فناور است و رویکرد رقابتی در آن حاکم نیست، تمامی تیم های علاقه مند می توانند مسیر رشد خود را به کمک نانواستارتاپ شناسایی کنند و استارتاپ خود را توسعه دهند.
منبع: ستادتوسعه فناوری نانو


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :