آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265142
تاریخ انتشار : 23 دی 1398 11:41
تعداد بازدید : 4835

استارتاپ های 6 استان در اینوتکس 2020 رقابت می کنند

در نشست خبری نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2020)اعلام شد که رقابت استارتاپ ها در استان های مختلف از 6 بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا دهه اول اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت. سیستان و بلوچستان، اصفهان، مازنداران، خوزستان، آذربایجان غربی و تهران، استان های هستند که در برگزاری این رویداد مشارکت خواهند کرد.
undefined

فناوران- سجاد عباسی فشمی دبیر اجرایی نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2020)در نشست خبری این رویداد گفت: در اینوتکس  2020 سعی شده است با استفاده از تجربیات دوره های قبل یک پوست اندازی رخ دهد و فضای ایجاد شود که سازمان ها و شرکت ها بتوانند از محصولات خود رونمایی کنند.
به گفته دبیر اجرایی این رویداد: اینوتکس در راستای تحقق اهداف جذب سرمایه گذاری برگزار می شود و استان های سیستان و بلوچستان، خوزستان، اصفهان، مازنداران، آذربایجان غربی و تهران در این دوره از رویداد مشارکت خواهند کرد.
به گفته عباسی فشمی، سعی شده است تا استان های که در دوره های قبل مشارکت داشته اند با استان های که شانس حضور در این رویداد را نداشته اند، جایگزین شوند تا عدالت  و تعادل بیشتری برقرار شود.
وی گفت: در دوره های قبل استارتاپ های که از دیگر استان ها به ویژه استان های کم برخوردار به مراحل نهایی می ‎رسیدند باید با استارتاپ های که از تهران  در این نمایشگاه حاضر می شدند، رقابت کنند و این مساله چندان با عدالت مد نظر برگزار کنندگان هم خوانی نداشت.  به همین خاطر در این دوره استارتاپ های منتخب از استان های مختلف در یک فرجه مشخص، قبل از رقابت نهایی فرصت خواهند داشت تا از خدمات شتابدهنده ها در تهران استفاده کنند و با دریافت مشاوره و خدمات منتورینگ بتوانند به شکل رشد یافته ‎تری در رقابت نهایی حضور یابند. در اینوتکس 2018 حدود 110 استارتاپ حضور یافتند و در نمایشگاه سال بعد این عدد به 132 استارتاپ رسید، مسوولان این نمایشگاه انتظار دارند که این رقابت ها در  دوره جاری حداقل با حضور 150 استارتاپ برگزار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :