آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265148
تاریخ انتشار : 23 دی 1398 12:19
تعداد بازدید : 4790

ارتباطات تلفنی «فنوج» در سیستان و بلوچستان قطع است

در پی حادثه سیل در استان سیستان و بلوچستان، ارتباطات تلفنی شهرستان فنوج در این استان به دلیل قطعی ارتباطات شبکه فیبر، به طور کامل قطع شده است.
undefined

فناوران- محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران در مورد آخرین وضعیت ارتباطات تلفنی استان سیستان و بلوچستان در پی حادثه سیل، گفت: از روز گذشته و به دنبال وقوع سیل در این استان، ارتباطات دو شهر نیک شهر و قصرقند به دلیل قطع شبکه فیبر، به طور کامل قطع شده بود که با حل شدن این مشکل، هم اکنون وضعیت برقراری ارتباطات در این دو شهر، در حال عادی و پایدار است.
وی گفت: هم اکنون و به دلیل قطعی شبکه فیبر، ارتباطات تلفن و موبایل در شهرستان فنوج و روستاهای آن به طور کامل قطع است و به دلیل قطع شدن راههای ارتباطی به این شهرستان، امکان رفع خرابی وجود ندارد.
بیدخام گفت: به محض رفع مشکلات راههای ارتباطی، نسبت به رفع قطعی های شبکه مخابراتی شهرستان فنوج نیز اقدام خواهد شد و پیش بینی می کنیم ظرف ۱۲ ساعت بتوانیم ارتباطات را در این شهرستان به حالت پایدار برسانیم.
وی تاکید کرد: ارتباطات شبکه مخابراتی کشور در سایر شهرها و شهرستان های استان سیستان و بلوچستان پایدار و برقرار است و مشکلی از خرابی در این مناطق گزارش نشده است.
منبع: مهر 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :