آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265162
تاریخ انتشار : 23 دی 1398 15:5
تعداد بازدید : 4010

رییس اتحادیه صنف فن ‎آوران رایانه تهران:

همدلی و اتفاق نظر از ویژگی های هیات مدیره اتحادیه است

رییس اتحادیه صنف فن‎آوران رایانه تهران با بیان اینکه همدلی و اتفاق نظر از جمله ویژگی های هیات مدیره این اتحادیه است اظهار داشت: اتحادیه فن آوران رایانه دارای پتانسیل های فراوانی از نیروهای خبره، کارآزموده و تحصیلکرده است که توانمندی بالایی در حوزه های شغلی خویش دارند.
undefined

فناوران- محمد فرجی رییس اتحادیه صنف فن‎آوران رایانه تهران گفت: دنیای امروزی با فناوری و اطلاعات هماهنگ و برنامه ریزی می شود، تخصصی که امروزه این صنف در حوزه IT  که خودبه توانمندی زیادی نیاز دارد بر آن کاملا مسلط است.
 وی افزود: هیات مدیره فعلی از ویژگی های برجسته ای برخوردار و هر کدام در یکی از رسته های مورد فعالیت اتحادیه  نخبه و خبره هستند که می توانند با اشراف به تمامی موضوعات رسته مورد فعالیت خود، مشکلات و راه درمان آن را نیز بیابند، همچنین همدلی و اتفاق نظر از جمله ویژگی هایی است که می تواند نقطه بسیار موثر در پیشرفت اتحادیه باشد.
فرجی در ادامه بیان کرد: در هیات مدیره اهدافی به نام اهداف ۲۰ گانه برنامه ریزی شده است که از مهمترین آن؛ رسیدگی و پیگیری گارانتی محصولات مورد عرضه در این صنف است، پیگیری پرونده های معوقه ای که به هر دلیلی معوق مانده است شفاف سازی حساب های اتحادیه از اصلی ترین اهداف این هیات مدیره است و همچنین نظارت های دقیق و برنامه ریزی شده بر صنوف، بدست آوردن حقوق از دست رفته اعضاء و پیگیری منافع اعضاء و غیره.
فرجی با بیان اینکه سختگیری و گاها عدم صدور ثبت سفارش  از بزرگترین معضلات صنف، است گفت: این شرایط باعث مشکلاتی در زمینه ورود اجناس و کالاهای استوک از طریق قاچاق می شود، مردم کشور ما لیاقت شان بیش از این است که کالای استوک استفاده کنند، مسوولان و مراکز مرتبط با بررسی حساسیت کالاهایی که  این صنف عرضه می کند، دریافت خواهند کرد که تا چه حد نیازمند این هستیم که کالایی با کیفیت و به موقع وارد کشور شود که امروزه تمامی امور توسط رایانه هایی اداره می شود که همگی را این صنف به فروش می رساند و وسیله ای کاملا کاربردی و نیاز همه ادارات و سازمان ها، فضاهای کسب و کار مجازی و غیره است. امیدواریم مسوولان ذیربط به این امر مهم دقت بیشتری داشته باشند.
منبع: اتاق اصناف 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :