آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265203
تاریخ انتشار : 24 دی 1398 14:7
تعداد بازدید : 3165

معاون وزیر علوم:

کار شرکت های دانش بنیان را دشوارتر نکنیم

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با بیان این که قانون شرکت های دانش بنیان باید از فرآیند دانش بنیان حمایت کند، گفت: باید بدانیم مشکلات شرکت های دانش بنیان و فناور چیست و تصمیمی نگیریم که کار را برای آنان دشوارتر کند، بلکه ضروری است حمایت های لازم را از آنها داشته باشیم.
undefined

فناوران- برومند در مراسم معارفه رئیس پارک علم و فناوری فارس و در نشست تخصصی پیگیری اجرای قوانین حمایتی از شرکت های دانش بنیان که در پارک علم و فناوری فارس برگزار شد، گفت: با توجه به نیاز کشور به خدمات شرکت های دانش بنیان باید راهکاری اساسی برای برون رفت این شرکت ها از مشکلات پیش رو ارایه شود.
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: قانون شرکت های دانش بنیان باید از فرآیند دانش بنیان حمایت کند و در بحث ارزیابی این شرکت ها ضروری است روش کار تغییر کند و به سمت روش های مؤثر در دنیا برویم که این امر نیازمند زمان است.
برومند با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان در حوزه اشتغال می توانند مؤثر باشند، گفت: شرکت های بزرگی در کشور موجود است که نمی توانند به راحتی وارد بازار شوند؛ در حالی که این شرکت ها قابلیت بازسازی دارند و باید مورد توجه قرار گیرند.
منبع: ایسنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :