آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265432
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1398 11:56
تعداد بازدید : 4821

در رتبه‌بندی یکصد شرکت برتر ایران

شرکت مخابرات رتبه اول فروش را کسب کرد

شرکت مخابرات ایران در بیست و دومین رتبه بندی شرکت های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می شود، رتبه اول را در بخش فروش و رتبه چهارم را در بخش ارزش افزوده در بین شرکت های گروه ارتباطات و مخابرات کسب کرد.
undefined

 فناوران- بر اساس رتبه بندی تخصصی ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی، از شرکت های پیشرو که بر اساس روند رشد طی ۴ سال اخیر بیشترین رشد سریع را داشته اند، تقدیر به عمل می آید که در این بین مطابق با رتبه بندی IMI-100، شرکت مخابرات ایران در اکثر بخش ها در رتبه های برتر قرارگرفته است.
شرکت مخابرات ایران در بین تمام شرکت های گروه ارتباطات و مخابرات کشور در سال ۱۳۹۸، رتبه اول شاخص فروش و در بین ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور، رتبه چهارم از نظر شاخص ارزش افزوده را به خود اختصاص داده است.
شرکت مخابرات ایران با فروش 193,775 میلیارد ریال در سال مالی 97، در رده بندی کلی یکصد شرکت برتر در رتبه پانزدهم قرار گرفته است. شرکت بعدی حوزه ارتباطات در این فهرست، ارتباطات سیار ایران است که با فروش 147,137 میلیارد ریال در سال مالی 97، رتبه هفدهم را به خود اختصاص داده است. در فهرست یکصد شرکت برتر سال 98 شرکت های دیگری از حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و پرداخت الکترونیکی نیز حضور دارند. در این میان نام گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا در رده هفتاد و سوم، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک در رتبه 81 و شرکت به پرداخت ملت در رتبه 98 به چشم می خورد.
اساس این گزارش، سازمان مدیریت صنعتی با هدف تولید اطلاعات در مورد بنگاه های اقتصادی کشور و شفاف سازی فضای کسب وکار، ارائه تصویری روشن از جایگاه بنگاه های اقتصادی و گروه های صنعتی مختلف و گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی کشور رتبه بندی شرکت های برتر ایران را با معیارهای روشن و معتبر جهانی انجام می دهد.
گفتنی است مراسم اهدای جوایز به شرکت های برتر طی مراسمی با حضور وزرای مربوط، مقامات و سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی کشور و مدیران شرکت های برتر ایران در همایش شرکت های برتر ایران روز یکشنبه ۲۹ دی ماه برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :