آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265503
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1398 15:12
تعداد بازدید : 4029

اعلام آمادگی پارک فناوری سجاد برای همکاری با نصر کشور

رییس پارک علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات «سجاد» با حضور در نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشورتاکید کرد که با این سازمان برای توسعه بازار فاوای کشور همکاری خواهد کرد.
undefined

فناوران- محمد جعفر صدیق در این نشست گفت: با شکل گیری پارک های عملی فناوری در کشور حرکتی شکل گرفته که می تواند حرکت جدی در بازار فاوای کشور باشد.
وی افزود: افزایش ظرفیت بازار فاوا در اولویت کاری پارک های علمی و فناوری است و در این چارچوب لازم است با بخش خصوصی کار کرد و موانع را از پیش پای آنها برداشت.
رئیس پارک علمی و فناوری سجاد تصریح کرد: مدل هایی را برای توسعه بازار در نظر داریم که در این مدل ها نصر نقش ویژه ای را ایفا خواهد کرد که در این چارچوب اجرای برنامه راهبردی بیستون بسیار مهم است. صدیق با بیان علاقه خود به برنامه راهبردی بیستون گفت: می خواهیم سرویس های مان را در پارک سجاد با سازمان نصر به اشتراک بگذاریم و به همین دلیل نیازمند پژوهش بخصوص در بخش خصوصی هستیم. وی تاکید کرد: نگاه ما به پژوهش در بخش خصوصی کمک دولتی است که این کمک نیز باید بلاعوض باشد.
او گفت: وظیفه ما هم افزایی است و امیدواریم در همکاری با نصر ، اقدامات ثمربخشی شکل گیرد و برای این اقدامات ما حال پی گیری در سطح دولتی هستیم.
صدیق یکی از راهکارهای توسعه بازار را حل کردن موضوعات بازاریابی در سطح بین المللی دانست و افزود: با این بازاریابی می توان بسیاری از مشکلات کنونی بازار فاوای کشور را برطرف کرد.
منبع: نصر کشور


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :