آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265552
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1398 12:27
تعداد بازدید : 3159

برند ایرانی یونیوو در نمایشگاه الکامپ مشهد رونمایی شد

شرکت بهین تکنولوژی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ مشهد از برند ایرانی یونیوو رونمایی کرد.
undefined

آی تی من- شرکت بهین تکنولوژی که در سال 1371 کار خود را آغاز کرد، توانست با استفاده از تجربه 27 ساله خود برند ایرانی یونیوو را تولید و عرضه کند.
بهین تکنولوژی در برند یونیوو با تمرکز بر محصولات خاصی چون مینی پی سی، آل این وان و مانیتور و استند محصولاتی را عرضه می کند که بنا به اعلام این شرکت، قابل رقابت با نمونه های جهانی به همراه خدمات مناسب است.
بهین تکنولوژی در نمایشگاه الکامپ مشهد، 11 محصول از یونیوو شامل سه آل این وان، دو مانیتور، 5 مینی پی سی و یک استند را رونمایی کرد. آل این وان های یونیوو در سه مدل AIO Ua225، AIO Ua240 و AIO Ua110 است و مانیتورهای آن هم در دو مدل UM24700 و UM22800 ارایه شده اند.
این شرکت مونتاژ و عرضه اولین کامپیوترهای خود را با پردازشگرهای SX و DX در سال 1372 کلید زد و از سال 1373، فعالیت خود در زمینه اجرای پروژه های شبکه، فروش تجهیزات جانبی و عضویت در شورای عالی انفورماتیک را گسترش داد و توانست به زودی پس از آن مجوز تولید کامپیوتر و UPS و ماوس و کیبورد را از سازمان صنایع و معادن استان تهران دریافت کند.
اقدامات بهین تکنولوژی در همین سطح خلاصه نشد و این شرکت، اولین مرکز سرویس و خدمات و پشتیبانی نوت بوک و کامپیوترهای شخصی به نام گارانتی بهین را در سال 1381 راه اندازی کرد.  بهین تکنولوژی در سال 1382 فروش محصولات Fujitsu-Siemens (محصول مشترک آلمان و ژاپن) شامل انواع نوت بوک و سرور را با گارانتی بهین آغاز کرد و 5 سال پس از آن، این مجموعه به تولید کننده تبدیل شد و احداث کارخانه بهین در شهرک صنعتی عباس آباد را کلید زد.
ارایه گارانتی بهین برای محصولات تبلت، آل این وان، مانیتورو پی سی Dell، محصولات تبلت، آل این وان، مانیتور، پی سی، مینی پی سی و لوازم جانبی  Lenovo، محصولات لپ تاپ، تبلت، آل این وان، مانیتور، پی سی، مینی پی سی، لوازم جانبی Fujitsu، محصولات تین کلاینت و زیروکلاینت ATRUST و محصولات جانبی Lexar فعالیت های بهین تکنولوژی در محصولات خارجی تا کنون محسوب می شود.
در نهایت نیز کارخانه بهین تحت عنوان «صنایع بهین» در سال 1396فعالیت خود را آغاز کرد و تولید AIO و miniPC با برند Univo را کلید زد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :