آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265900
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1398 13:7
تعداد بازدید : 4007

استارتاپ ها اینترنت پرسرعت دریافت می کنند

ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به ارائه تخفیف های ویژه اینترنت پرسرعت به شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های خلاق کرده است.
undefined

فناوران- این کار با همکاری مشترک ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت انتقال داده های آسیاتک عملیاتی می شود.
ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و خلاق یکی از اهداف ستادهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، ارائه خدمات ویژه اینترنت پرسرعت هم با همین هدف و با امضای یک تفاهم نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت آسیاتک پیگیری شده 
است.
بر اساس این تفاهم نامه مقرر است که تمامی خدمات مورد تعهد آسیاتک با تسهیلات ویژه به استارتاپ های خلاق، دانش بنیان منتخب و مراکز شتاب دهی که همگی از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی می شوند، ارائه شود.
بر اساس این همکاری مشترک، همه خدمات با تخفیفات ویژه به شرکت ها ارائه می شود شرکت آسیاتک موظف است که تحت مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با رعایت استانداردهای مصوب، مطابق فرمت ها و شرایط عادی، هر یک از خدمات مورد درخواست استارتاپ ها و شتابدهنده های معرفی شده از طرف ستاد را ارائه کند.
منبع: معاونت علمی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :