آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266009
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1398 12:12
تعداد بازدید : 4985

سازنده آیفون به تولید ماسک روی آورد

ویروس خطرناک و کشنده کرونا موجب شد شرکت فاکسکان بعنوان تولیدکننده گوشی های آیفون، نیز به سمت تولید ماسک های بهداشتی روی بیاورد.
undefined

فناوران- شرکت فاکسکان که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های آیفون اپل در چین به شمار می رود، در اقدامی غیرمنتظره و غیرعادی اعلام کرده است که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و مناطق گسترده ای از جهان به سمت و سوی تولید ماسک های بهداشتی روی آورده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است که می خواهد خط تولید قطعات الکترونیکی خود را که موقتا به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل و متوقف اعلام کرده بود، دوباره از سر بگیرد.
هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده ویروس کرونا، بسیاری از شرکت های بزرگ دفاتر و کارخانه های خود در چین و مناطق پرخطر در شرق آسیا را تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام کردند و از تمامی کارکنان و پرسنل خود در کشورهای دیگر خواستند که از هر گونه سفر به چین و کشورهای اطراف آن خودداری کنند.
بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده در گاردین، شمار قربانیان کرونا در چین به ۷۲۲ نفر رسیده و تاکنون تعداد کل افراد مبتلا به آن نیز از مرز ۳۵ هزار نفر گذشته است.
منبع: ایسنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :