آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266018
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1398 12:27
تعداد بازدید : 3131

اتاق بازرگانی دوره آموزشی تجارت بین الملل برگزار می کند

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITEEC) یک دوره آموزشی با عنوان «تجارت بین الملل» برگزار می کند.
undefined


فناوران- اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای ماه پایانی سال جاری، برگزاری یک دوره آموزشی در حوزه تجارت بین الملل را در برنامه کاری و آموزشی خود قرار داده است که با توجه به سرفصل های متنوع و گسترده آن می تواند در راستای توانمندسازی مدیران بنگاه های اقتصادی، فعالان تجارت خارجی، جوانان و کسانی که متقاضی ورود به حوزه تجارت خارجی هستند، موثر و مفید واقع شود.
دوره آموزشی تجارت بین الملل طی 16 ساعت آموزشی و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 برگزار می شود و نخستین جلسه و شروع این دوره روز پنجم اسفندماه 98 خواهد 
بود.
مدرس این دوره آموزشی سید بهزاد نجفی است و سرفصل هایی چون فرآیند تجارت بین الملل، اینکوترمز و اهمیت آن، پیشنهاد فنی و پیشنهاد مالی، شرکت در جلسات و نحوه نگارش صورتجلسه، موافقت نامه، عقد قرارداد خرید، سفارش گذاری و اخذ تایید سفارش، هماهنگی و تنظیم مدارک خرید و حمل کالا، پرداخت های بین المللی فرآیند عملکرد اعتبار اسنادی و مکاتبات لازم و ... در این دوره آموزشی ارائه می شود.
علاقه‎مندان به شرکت در این دوره آموزشی می توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir  آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.
هم چنین مخاطبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره آموزشی با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند.
منبع: اتاق تهران 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :