آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266048
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1398 13:14
تعداد بازدید : 4742

متخصصان فناوری در کنار پزشکان

هوآوی با 5G به مبارزه با کرونا می رود

هوآوی از طریق ایجاد و راه اندازی شبکه پرسرعت نسل پنجم (5G) و همچنین اعزام نیروی متخصص به نواحی جغرافیایی لازم، تمرکز خود را روی کمک به مبارزه با ویروس کرونا گذاشته است.
undefined

فناوران - هوآوی پشتیبانی فنی در پروژه بیمارستان Vulcan Mountain که جهت مبارزه با بیماری کرونا احداث شده را به عهده گرفته، این بیمارستان با الگوبرداری از مدل بیمارستان Xiaotangshan که در پایتخت چین و تنها در مدت ۷ روز ساخته شده بود، به بهره برداری رسیده است.
هوآوی تیمی ۱۵۰ نفر را برای کمک به پروژه مقابله با ویروس کرونا تشکیل داده و اقدامات خود شامل دریافت هشدارها از مراکز اضطراری کنترل در شهر ووهان تا بهره برداری از ایستگاه های شبکه نسل پنجم (5G )، مراحل احداث ایستگاه ها از برنامه ریزی شبکه، جمع آوری اطلاعات، طراحی و ساخت تا اجرای بسترهای ارتباطی و بهره برداری نهایی را تنها در سه روز انجام داده 
است.
در حال حاضر سه اپراتور اصلی شبکه 5G در نزدیکی بیمارستان یادشده، به بهره برداری رسیده و این شبکه به برقراری ارتباط فوق سریع بیمارستان کمک می کند و دسترسی سریع به داده ها، جمع آوری اطلاعات، تبادل نظر با مراکز دیگر، پایش از راه دور و دیگر سرویس ها ممکن خواهد شد. 
بر اساس این گزارش درکنار پشتیبانی کامل از ساخت شبکه 5G، هوآوی تیم حفاظتی ویژه ای را هم در نقاط لازم، مستقر کرده و این تیم، وظایفی مانند بررسی و نظارت جهت اطمینان از عملکرد صحیح سیستم ویدئو کنفرانس کمیسیون بهداشت و درمان شهر را به عهده دارد. این سیستم، از پلتفرم های مشاوره ای مهم برای کمیسیون یادشده به شمار می آید. 
مسوولان هوآوی به طور رسمی اعلام کردند برگزاری بزرگ ترین کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان این شرکت HDC.Cloud  به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا در ووهان که البته سراسر چین و حتی دیگر کشورهای جهان را درگیر کرده، به تعویق خواهد افتاد.
بر اساس آنچه در سایت HDC.Cloud 2020 اعلام شده است این کنفرانس در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۱ و ۱۲ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در شنزن برگزار شود؛ اما برگزاری آن به اواخر ماه مارس موکول شده است. این رویداد بزرگ و مهم، با تاخیر بیش از یک ماه برگزار خواهد شد و البته پوشش زنده آن همچنان در دستورکار است.
HDC.Cloud به عنوان بزرگ ترین رویداد سالیانه توسعه دهندگان هوآوی، رونمایی های ویژه ای را در دل خود دارد. هدف از برگزاری این کنفرانس، ایجاد فرصت و پلتفرمی جهانی برای ارتباطات هرچه بیشتر بوده و در ۳۰ سال گذشته، به میعادگاهی برای توسعه دهندگان خارجی و فعالان حوزه ارتباطات و اطلاعات تبدیل شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :