آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266062
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1398 13:42
تعداد بازدید : 3185

از سوی شرکت فراگستر پرشیا الكترونیك

برند «ناظر» برای تجهیزات حفاظت الکترونیکی معرفی شد

همایش شرکت فراگستر پرشیا الكترونیك با محوریت هوش مصنوعی در امنیت و معرفی محصولات و دستاوردهای جدید شرکت در محل سالن همایش های رازی برگزار شد.
undefined

آی تی من- فرزاد نوری، مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک در نشست خبری این همایش با بیان اینکه بومی سازی در ایران کار سخت و دشواری است، گفت: فراگستر الکترونیک در ابتدای فعالیت با کمپانی تیاندی که در زمینه نظارت تصویری مقام پنجم دنیا را به خود اختصاص داده است آغاز به همکاری کرد.
وی افزود: صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا اقدام به تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک با برند «ناظر» کرده است. برند ناظر به عنوان یک محصول ایرانی قابلیت رقابت با بهترین محصولات روز دنیا را دارد و به عنوان یک محصول با کیفیت برای استفاده در پروژه های استانی و ملی تولید می شود.
نوری ادامه داد: فراگستر با بیش از 100 نماینده و 5 هزار فعال صنفی، گسترده ترین شبکه توزیع محصولات حفاظتی در کشور را داراست و کلیه این محصولات از گارانتی فراگستر و خدمات پشتیبانی 24 ساعته بهره مند هستند. همچنین به منظور سرعت در ارایه خدمات در ۱۷ مرکز استان در سطح کشور انجام می پذیرد.
وی درخصوص طراحی و تولید برد مدار چاپی برای اولین بار در ایران گفت: در راستای تنوع بخشیدن به تولید، فراگستر اقدام به طراحی و تولید انواع قاب های محفظه دوربین محفظه های پلاستیکی و فلزی همچنین قالب های DVR و  NVR کرده است. علاوه بر این، این شرکت برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید برد مدار چاپی کرده
 است.
مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیکی در ادامه به هوشمند سازی شهرها پرداخت و گفت: تمامی دولت مردان دنیا به این فکر هستند که شهرها را امن و هوشمند کنند. در همین زمینه ما با همکاری جهاد دانشگاهی خواجه نصیر اقدام به راه اندازی اولین دوره دانشگاهی حفاظت الکترونیک پودمانی کرده ایم تا یک زبان مشترک بین کارفرما و پیمانکار به وجود آوریم و بتوانیم نرم افزارها را در داخل کشور بومی سازی کنیم. همچنین با چند استارتاپ مشغول همکاری هستیم و از طرح های نوین حمایت می کنیم.
نوری با توجه به ویژگی های منحصر به فرد صنایع تولیدی فراگستر بیان داشت: راه اندازی آزمایشگاه پیشرفته و کامل سامانه های حفاظت الکترونیکی در کنار خط تولید اختصاصی و اتاق تمیز جهت تولید تجهیزات الکترونیکی با فناوری روز دنیا از ویژگی های منحصر به فرد صنایع تولیدی فراگستر است.
وی گفت: فراگستر با سبد متنوعی از محصولات حفاظت الکترونیکی از جمله سامانه های نظارت تصویری، دزدگیرهوشمند، خانه هوشمند، کابل های کواکسیال و شبکه، یو. پی .اس و منبع تغذیه، تجهیزات پسیو و اکتیو، سوئیچ های شبکه، اتصالات و کانکتورها، کامل ترین سبد محصولات کشور در صنعت حفاظت الکترونیکی را داراست. همچنین صنایع تولیدی فراگستر در سال ۱۳۹۶ و همکاری شرکت تیاندی اولین محصول قابل ارایه در بازار جهانی با تکنولوژی روز دنیا را آغاز کرد و اکنون این محصول در سطح کشور و خاورمیانه قابل ارایه است.
وی درباره خدمات پس از فروش این شرکت اظهارداشت: شرکت فراگستر الکترونیک دارای گسترده ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور  است و مدیران فراگستر الکترونیک معتقدند که بازوهای اجرایی این شرکت، نمایندگان شرکت هستند و به همین دلیل با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، بهره وری را در دفاتر نمایندگی ارتقا می دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :