آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266183
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1398 14:5
تعداد بازدید : 3155

مسیر ورود نوپاهای همگرا به بازار تسهیل شد

مرکز راهبردی فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با انتشار چهارمین فراخوان «نوپاهای فناوری های همگرا» گسترش فعالیت استارتاپ ها در این حوزه را دنبال و تسهیل می کند.
undefined

فناوران- فراخوان نوپاهای همگرا برای چهارمین بار منتشر شد تا با ایجاد فرصتی دیگر فعالان این حوزه برای توسعه بازار خود اقدام کنند.
علاقه مندان برای دریافت حمایت و شرکت در این فراخوان از 22 بهمن ماه سال جاری تا 31 فروردین ماه سال 99 برای ثبت نام مهلت دارند، البته طرح های ثبت نامی باید درحوزه فناوری های همگرا و انبیک باشند و همچنین نمونه اولیه آن ها نیز آماده باشد.
استارتاپ های راه یافته به این فراخوان با حضور در دوره های پیش شتابدهی برای توسعه محصول و بازار آموزش می بینند تا با دیدی باز به بازار وارد شوند.
همچنین شناسایی استارتاپ های فعال درحوزه فناوری های همگرا و معرفی آن ها به شتابدهنده ها و مراکز حامی توسعه محصول و به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار به منظور تجاری سازی محصولات نوآورانه، از جمله اهدافی است که در این فراخوان دنبال می شود. مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون سه فراخوان را با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمان های گوناگون منتشر کرده و طی آن سرعت ورود کسب و کارهای نوپا به بازار شتاب گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :