آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266255
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1398 12:15
تعداد بازدید : 3335

سرمایه گذاری بوتان ران در آسان بار

با راهبری واحد مشاوره تامین مالی گروه فیروزه، شرکت حمل و نقل سراسری بوتان ران به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت حمل و نقل، در استارتاپ آسان بار سرمایه گذاری کرد.
undefined

آی تی من- در راستای استراتژی شرکت بوتان ران به جهت ورود به حوزه حمل و نقل آنلاین، سرمایه گذاری در شرکت آسان بار با مشاوره گروه فیروزه به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات تأمین مالی، با موفقیت به اتمام رسید.
این معامله از طریق آورده نقدی و با هدف در اختیار گرفتن سهام مدیریتی شرکت آسان بار صورت پذیرفته است.
از دیگر سهام داران استارتاپ آسان بار شرکت رهنما ونچرز است. 
شرکت حمل و نقل سراسری بوتان ران از سال 1374 تاکنون به ارائه خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی پرداخته است. بوتان ران در زمينه پروژه هاي حمل و نقل گاز مايع، فرآورده هاي پتروشيمي، مواد نفتي و كالاي عمومي در داخل كشور و همچنين به صورت ترانزيت، صادرات و واردات به شيوه هاي گوناگون حمل و نقل چند وجهي، جادهاي، ريلي، دريايي و هوایي فعاليت می کند. 
از جمله راهبردهای تجاری مهم بوتان ران، توسعه بازار داخلی و بین المللی، اضافه کردن خدمات جدید به سبد حمل و نقل و توسعه خدمات لجستیکی است، در این راستا، شرکت تصمیم به سرمایه گذاری و ورود به حوزه حمل ونقل آنلاین کرده است. 
گفتنی است که آسان بار برندی ثبت شده برای شرکت فناوران داده پردازش فرتاک رایانه است که از آذر ماه سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون به عنوان بزرگترین سامانه اینترنتی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار  در سراسر ایران فعالیت می کند. 
پلتفرم آسان بار، از یک طرف دسترسی به بارهای مناسب را برای رانندگان تسهیل میکند و از طرف دیگر، این امکان را به شرکت های حمل و نقل می دهد که در مدت زمان کمتری راننده مناسب و تایید شده توسط آسان بار را برای حمل بار خود انتخاب نموده و از طریق اپلیکیشن، بار خود را از مبدا تا مقصد پیگیری کنند.یکی از نکات قابل توجه در خدمات آسان بار، ارائه هوشمندانه بار به راننده ها بر اساس پارامترهای تاثیرگذار است.
در حال حاضر روزانه بیش از 2000 سفارش حمل بار در آسان بار ثبت می شود و بیش از 40 هزار راننده از این خدمات بهره می برند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :