آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268621
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1399 10:49
تعداد بازدید : 3107

با امضای یک تفاهم نامه سه جانبه با ستاد کرونا و اتاق اصناف

دیجی کالا از هزار کسب و کار آسیب دیده از کرونا حمایت می کند

دیجی کالا، ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران و اتاق اصناف به منظور حمایت از کسب وکارهای کوچک آسیب دیده در بحران کرونا تفاهم نامه سه جانبه ای امضا کردند.
undefined

فناوران- طی این تفاهم نامه ۱۰۰۰ کسب وکار آسیب دیده در طول دوران کرونا بدون پرداخت هزینه و کمیسیون صفر برای دیجی کالا محصولات خود را در پلتفرم مارکت پلیس عرضه خواهند کرد. هزینه پردازش، بسته بندی و ارسال به مشتریان سراسر کشور به عهده دیجی کالاست.
دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا، قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران و سعید محمدی، رئیس هیات مدیره گروه دیجی کالا، شنبه ششم اردیبهشت 1399 این تفاهم نامه سه جانبه را امضا کردند.
 فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا گفت: دیجی کالا با هدف بهبود شرایط کسب وکارهای آسیب دیده و کاهش رفت وآمدهای شهری غیرضروری از هزار کسب وکار ذی صلاح که اقلام ضروری مورد نیاز را تامین و پروتکل های بهداشتی را در بسته بندی و توزیع کالا رعایت می کنند، در پلتفرم این فروشگاه اینترنتی همکاری می کند. اگر این تجربه به خوبی شکل بگیرد، می تواند به یک فرایند نوین برای توسعه کسب وکارها به وسعت ایران تبدیل شود.
بر پایه این تفاهم نامه، دیجی کالا برای اصنافی که در دوران کرونا دچار مشکلات کسب وکار شده اند، با معرفی اتاق اصناف و تایید ستاد مقابله با کرونای تهران، امکان پیوستن به پلتفرم مارکت پِلیس را بدون در نظر گرفتن هزینه برای کسب وکارها و دریافت سود از طرف دیجی کالا برای کسب وکارها تا 15 خرداد ماه 1399 فراهم کرده است.
علاوه بر این هزینه های توزیع، فروش، انبارداری، بسته بندی و ارسال بر عهده دیجی کالا خواهد بود. همچنین بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است که دیجی کالا وبینارهای آموزشی رایگان برای استفاده از زیرساخت فروش آنلاین و سایر آموزش های مرتبط را در اختیار این کسب وکارها قرار دهد. 5 میلیون تومان اعتبار بازاریابی آنلاین رایگان و نیز فعال سازی فروشگاه آنلاین در طی 2 روز، ارائه سرویس لجستیکی حمل و نقل در سراسر ایران، در اختیار گذاشتن 12 مرکز جمع آوری و دریافت فروشندگان در اقصی نقاط کشور برای این کسب وکارها و ارسال کالای آنها به مشتریان سراسر کشور با ناوگان و زیرساخت عملیات دیجی کالا از جمله مفاد این تفاهم نامه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :